Acu slimību nodaļa (Kurzemes acu centrs)

2014.gadā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī tika atvērts Kurzemes acu centrs. Kopš atklāšanas brīža, Kurzemes acu centrs ir ievērojami attīstījies, ir iegādātas modernas diagnostiskās iekārtas, kā arī mērķtiecīgi strādāts, lai piesaistītu kvalificētus speciālistus.

Kurzemes acu centrs Ventspilī piedāvā:

• Ambulatorās konsultācijas;
  • Acu traumpunktu – akūtos gadījumos acu ārsti konsultē 7 dienas nedēļā – darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00, savukārt nedēļas nogalē, no plkst. 9:00 – 10:00 (paralēli ambulatorajām konsultācijām);
  • Optometrista pakalpojumus;
  • Optiskās koherences tomogrāfijas (OCT) izmeklējumus;
  • Valsts apmaksātas kataraktas operācija ar gaidīšanas laiku nedaudz vairāk par gadu;
  • Glaukomas operācijas un mazās operācijas (krusas grauds, plakstiņa veidojumu likvidēšana;
  • Intravitreālas injekcijas.

Personāls:

• Kaspars Ozols, ārsts oftalmologs - specializējas glaukomas ārstēšanā un operēšanā, ambulatori pieņem pacientus no 5 gadu vecuma un veic intrevitreālās injekcijas.
  • Mārtiņš Ābelītis, ārsts oftalmologs – specializējies kataraktas operēšanā, ambulatori pieņem pacientus no 18 gadu vecuma un veic intravitreālās injekcijas.
  • Gunta Vintere, ārsts oftalmologs - Ambulatori pieņem jebkura vecuma pacientus.
  • Indars Lācis, ārsts oftalmologs – veic intrevitreālās injekcijas.
  • Juris Vanags, ārsts oftalmologs – veic kataraktas operācijas.
  • Dāvis Raščevsis, ārsts oftalmologs – veic kataraktas operācijas.
  • Artūrs Zemītis, ārsts oftalmologs – veic kataraktas operācijas.
  • Laura Fārenhorste, optometriste.

Konsultācijām pie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas oftalmologiem Kurzemes acu centrā iespējams pieteikties reģistratūrā klātienē, kā arī zvanot pa tālruni 636 24665.

Pieteikties rindai uz kataraktas operāciju iespējams zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai klātienē.

Specializētu jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar nodaļas personālu, darba dienās, laikā no plkst. 9:00-11:00 pa tālruni 29419130.