Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Acu slimību nodaļa

Acu slimību nodaļā (atrodas 3.korpusā) ir 8 gultas vietas. Kataraktas operācijas tiek veiktas ar Alcon ražojuma “Infiniti” fakoemulsifikatoru, kas ir sistēma ar OZYL iespējām. Tā ir vismodernākā kataraktas ķirurģijas tehnoloģija, kas patlaban ir pieejama pasaules tirgū. Operācijas tiek veiktas pasaules līmenī, jo to laikā tiek izmantota mikrokoaksiālā metode ar vismazāko iespējamo griezienu 1,6 – 1,8 mm. Tas acij palīdz ātrāk sadzīt, operācijas ietekme uz vēlāku redzi ir minimāla. Kataraktas operācijas laikā izmanto salokāmās lēcas, pārsvarā Alcon ražotās viengabala dzeltenās salokāmās lēcas, toriskās (cilindriskās) lēcas un multifokālās lēcas.

Uz kataraktas operācijām ir rindas. Savukārt uz glaukomas operācijām rindas netiek veidotas, tās tiek veiktas ārpus rindas. Par KATARAKTU un ar informāciju par pirmsoperācijas un pēcoperācijas periodu varat iepazīties ŠEIT. Par KATARAKTAS profilaksi varat iepazīties ŠEIT

Tāpat nodaļā tiek veiktas sīkās ambulatorās operācijas, tostarp operēti mieža un krusas graudi, papillomas, notiek asaru kanālu skalošana un citas mazāk sarežģītas operācijas.

Tiek nodrošināta neatliekamā palīdzība acu traumu gadījumos. Palīdzība tiek sniegta acs priekšējo daļu traumu gadījumos, bet acs tīklenes bojājumu gadījumā pacients tiek sūtīts uz Rīgu.

Personāls

Oftalmologi (acu ārsti): Gunta Vintere, Mārtiņš Ābelītis, Kaspars Ozols