phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Acu slimību nodaļa

Acu slimību nodaļā (atrodas 3.korpusā) ir 8 gultas vietas. Kataraktas operācijas tiek veiktas ar Alcon ražojuma “Infiniti” fakoemulsifikatoru, kas ir sistēma ar OZYL iespējām. Tā ir vismodernākā kataraktas ķirurģijas tehnoloģija, kas patlaban ir pieejama pasaules tirgū. Operācijas tiek veiktas pasaules līmenī, jo to laikā tiek izmantota mikrokoaksiālā metode ar vismazāko iespējamo griezienu 1,6 – 1,8 mm. Tas acij palīdz ātrāk sadzīt, operācijas ietekme uz vēlāku redzi ir minimāla. Kataraktas operācijas laikā izmanto salokāmās lēcas, pārsvarā Alcon ražotās viengabala dzeltenās salokāmās lēcas, toriskās (cilindriskās) lēcas un multifokālās lēcas.

Uz kataraktas operācijām ir rindas. Savukārt uz glaukomas operācijām rindas netiek veidotas, tās tiek veiktas ārpus rindas. 
 
Pieteikties rindai uz kataraktas operāciju iespējams zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai klātienē. 

Specializētu jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar nodaļas personālu, darba dienās, laikā no plkst. 9:00-11:00 pa tālruni 29419130. 

Tāpat nodaļā tiek veiktas sīkās ambulatorās operācijas, tostarp operēti mieža un krusas graudi, papillomas, notiek asaru kanālu skalošana un citas mazāk sarežģītas operācijas.

Tiek nodrošināta neatliekamā palīdzība acu traumu gadījumos. Palīdzība tiek sniegta acs priekšējo daļu traumu gadījumos, bet acs tīklenes bojājumu gadījumā pacients tiek sūtīts uz Rīgu.

Personāls

Oftalmologi (acu ārsti): Gunta Vintere, Mārtiņš Ābelītis, Kaspars Ozols

 

Tālrunis 

+371 636 24052