phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Bērnu nodaļas rekonstrukcija

2009.gada 18.decembrī atklāta rekonstruētā bērnu nodaļa

Projekta ieguvumi:

Jaunā bērnu nodaļa izveidota slimnīcas 1.stāvā ar ieeju no Inženieru ielas. Nodaļā ir atsevišķa intensīvās terapijas palāta, kā arī palātas dažādu vecumu bērniem. Pie savas saslimušās atvases varēs palikt arī bērna vecāki. Lai mazie pacienti atrastos viņiem piemērotākā vidē, katrai palātai ir savs īpašs apzīmējums, tai skaitā zaķu, taureņu, zivtiņu un citu dzīvnieku palātas. Nodaļā izveidota arī atpūtas istaba, kur bērni var pavadīt laiku rotaļājoties vai skatoties bērnu animācijas un mākslas filmas.

Projekta izmaksas:

Rekonstrukcija kopumā izmaksāja 158 114 latu (224 976 EUR). 85% finansējumu nodrošināja ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21 % valsts budžets un 1,79 % Ventspils pilsētas dome.

Projekta īstenotāji:

Būvuzņēmējs- SIA “Vindbūvserviss”,
Būvuzraugs- SIA „Venteg”,
Projektētājs- SIA “Ventprojekts”,
Dizainers- Andris Norītis

Sasniegtais mērķis:

Mazie pacienti, viņu vecāki, kā arī medicīnas personāls ieguvis jaunas un mūsdienīgi aprīkotas telpas, kas paaugstina veselības aprūpi Ventspils, novada un visas Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem.