phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Slimnīcas 3.korpusa 3. stāva rekonstrukcija

Projekta ieguvumi:

Pēc rekonstrukcijas nodaļas ieguva mūsdienu prasībām atbilstošu plānojumu, tika izveidotas ērtas pacientu palātas, aprīkotas procedūru telpas, kā arī telpas darbiniekiem. Telpās tika nomainītas tehniski nolietojušās inženierkomunikācijas. Katrā palātā ir savs sanitārais mezgls, kā arī personāla izsaukšanas poga un pieslēguma vietas skābekļa un saspiestā gaisa padevei. Nodaļas tika aprīkotas ar jaunu medicīnas aprīkojumu un iekārtām, kopumā tika izveidoti divi māsu posteņi, bet acu slimību nodaļai ir jauna operāciju zāle. Tāpat ar pilnīgi jaunām iekārtām tika modernizēta sterilizācijas nodaļa, lai centralizēti veiktu slimnīcas medicīnas materiālu un instrumentu sterilizāciju.

Projekta stadija:

Būvniecības darbi ir noslēgušies.

Projekta īstenotāji:

Projektētāji: SIA "Ventprojekts"
Būvfirma: SIA "Vindbūvserviss"
Būvuzraugs: Vitālijs Svenčs

Projekta finansētāji:

85% finansējumu nodrošināja ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21 % valsts budžets un 1,79 % Ventspils pilsētas dome

Sasniegtais mērķis:

Pacienti un medicīnas personāls ieguvis jaunas un mūsdienīgi aprīkotas telpas, kas paaugstina veselības aprūpi visas Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem.