phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Intensīvās terapijas nodaļa

Projekta ieguvumi:

Nodaļa ieguva ērtāku plānojumu un mūsdienu prasībām atbilstošas telpas. Pēc rekonstrukcijas ir izbūvēta viena plaša intensīvās terapijas zāle ar sešām gultas vietām, kur visi pacienti ar mūsdienīgu monitorēšanas sistēmu tiek novēroti vienuviet. Atsevišķa ir reanimācijas zāle, kur pacientiem tiek veikti reanimācijas pasākumi. Tā kā personālam ir nemitīgi jābūt pacientu tuvumā, ir izveidots pārredzams māsu postenis. Vienlaicīgi renovācijas ietvaros pie uzņemšanas nodaļas ir izveidota arī pacientu novērošanas palāta ar trim gultas vietām.

Projekta stadija:

Būvniecības darbi ir noslēgušie un 2012.gada 9.novembrī nodaļa tika pieņemta ekspluatācijā.

Projekta īstenotāji:

Projektētāji: SIA „Būvprojekta vadība"

Būvnieki: SIA "Vindbūvserviss"

Būvuzraugs: Vitālijs Svenčs

Projekta finansētāji:

85% finansējumu nodrošina ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21% valsts budžets un 1,79% Ventspils pilsētas dome