Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Intensīvās terapijas nodaļa

Projekta ieguvumi:

Nodaļa ieguva ērtāku plānojumu un mūsdienu prasībām atbilstošas telpas. Pēc rekonstrukcijas ir izbūvēta viena plaša intensīvās terapijas zāle ar sešām gultas vietām, kur visi pacienti ar mūsdienīgu monitorēšanas sistēmu tiek novēroti vienuviet. Atsevišķa ir reanimācijas zāle, kur pacientiem tiek veikti reanimācijas pasākumi. Tā kā personālam ir nemitīgi jābūt pacientu tuvumā, ir izveidots pārredzams māsu postenis. Vienlaicīgi renovācijas ietvaros pie uzņemšanas nodaļas ir izveidota arī pacientu novērošanas palāta ar trim gultas vietām.

Projekta stadija:

Būvniecības darbi ir noslēgušie un 2012.gada 9.novembrī nodaļa tika pieņemta ekspluatācijā.

Projekta īstenotāji:

Projektētāji: SIA „Būvprojekta vadība"

Būvnieki: SIA "Vindbūvserviss"

Būvuzraugs: Vitālijs Svenčs

Projekta finansētāji:

85% finansējumu nodrošina ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21% valsts budžets un 1,79% Ventspils pilsētas dome