phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Intensīvās terapijas nodaļa

Projekta ieguvumi:

Nodaļa ieguva ērtāku plānojumu un mūsdienu prasībām atbilstošas telpas. Pēc rekonstrukcijas ir izbūvēta viena plaša intensīvās terapijas zāle ar sešām gultas vietām, kur visi pacienti ar mūsdienīgu monitorēšanas sistēmu tiek novēroti vienuviet. Atsevišķa ir reanimācijas zāle, kur pacientiem tiek veikti reanimācijas pasākumi. Tā kā personālam ir nemitīgi jābūt pacientu tuvumā, ir izveidots pārredzams māsu postenis. Vienlaicīgi renovācijas ietvaros pie uzņemšanas nodaļas ir izveidota arī pacientu novērošanas palāta ar trim gultas vietām.

Projekta stadija:

Būvniecības darbi ir noslēgušie un 2012.gada 9.novembrī nodaļa tika pieņemta ekspluatācijā.

Projekta īstenotāji:

Projektētāji: SIA „Būvprojekta vadība"

Būvnieki: SIA "Vindbūvserviss"

Būvuzraugs: Vitālijs Svenčs

Projekta finansētāji:

85% finansējumu nodrošina ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21% valsts budžets un 1,79% Ventspils pilsētas dome