phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Diagnostikas nodaļas izmeklējumu telpu renovācija

Situācijas apraksts:

Ņemot vērā Ventspils slimnīcas datortomogrāfijas un rentgenoloģisko izmeklējumu telpu esošo stāvokli, ir nepieciešams veikt telpu renovāciju. Datortomogrāfijas izmeklējumu telpa nav aprīkota ar ūdens un kanalizācijas pieslēgumu, kā arī tā nenodrošina aizsardzību pret radioaktīvo starojumu, līdz ar to tā nav piemērota mūsdienu prasībām datortomogrāfijas izmeklējumu veikšanai.

Aktivitātes mērķis:

Lai palielinātu datortomogrāfijas un rentgenoloģisko izmeklējumu kvalitāti un nodrošinātu personāla darba apstākļus atbilstoši mūsdienu prasībām, renovācijas laikā datortomogrāfijas izmeklējumu telpa tiks aprīkota ar ūdens un kanalizācijas pieslēgumu, kā arī ar norobežojošo sienu iekārtas vadības telpai un personāla aizsardzībai pret radioaktīvo starojumu. Ņemot vērā iekārtu specifiku un telpu izmantošanas apstākļus, telpas plānotas aprīkot arī ar ūdens dzesēšanas sistēmu, kas nodrošinās drošu un stabilu datortomogrāfa darbību, kā arī komfortablākus apstākļus izmeklējamajiem pacientiem un personālam.

Aktivitātes īstenotāji:

Būvnieki: SIA "Vindbūvserviss"

Projekta finansētāji:

85% finansējumu nodrošina ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21% valsts budžets un 1,79% Ventspils pilsētas dome

Aktivitāte tika realizēta līdz 2011. gada 18.aprīlim