phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

SIA „Ziemeļkurzemes reģionāla slimnīca” ēkas būvniecība Talsos I kārta

Situācijas apraksts:

Šobrīd slimnīca Talsos atrodas tehniski un morāli novecojušās telpās. Ēka sastāv no trīs daļām, kas celtas 1900., 1940., un 1963.gados. Piemēram, ēkas pamati ir nolietojušies par 80%. Nepietiekamas lietus ūdens novadīšanas sistēmas dēļ pagrabā nonāk lietus ūdeņi, kas bojā pagraba sienas. Jaunu ēku uz šādiem pamatiem celt nevar, ko apstiprina arī ekspertu dotie slēdzieni. Kopējais ēkas tehniskais nolietojums 2000.gada sākumā bija 60%, līdz ar to nepieciešami lieli kapitālieguldījumi, lai uzlabotu ēkas stāvokli. Stacionāra palātas un telpas ārstnieciskā procesa nodrošināšanai neatbilsti mūsdienu prasībām, radot nepievilcīgus pacientu uzturēšanas apstākļus. Sanitāro mezglu skaits pacientiem un personālam ir nepietiekošs un neatbilst pastāvošajām normām. Gan nokļūšana uz slimnīcas atbalsta nodaļām, gan iekļūšanai palātās un sanitārajos mezglos slimnīcas ēkā nav piemērotas gan pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem, gan arī pacientu apmeklētājiem, kā arī darbiniekiem.

Projekta mērķi:

Jaunajā slimnīcas ēkā (aptuveni 4095,2 m2 platībā) atradīsies traumpunkts, vidēja izmēra stacionārs ar 44 gultas vietām, divām operāciju zālēm, kā arī intensīvās terapijas jeb reanimācijas nodaļu. Tāpat būs plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, rehabilitācijas kabinetu un dienas stacionāru ar ķirurģisko, terapeitisko un ginekoloģisko palīdzību. Pēc projekta pabeigšanas Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novadu iedzīvotājiem būs iespēja ārstēties patīkamās, plašās un mūsdienīgi aprīkotās telpās, bet personālam uzlabosies darba apstākļi.

Projekta I kārtas ietvaros tika uzsākta ēkas būvniecība, ko pabeigs nākošā projekta ietvaros.

Projekta stadija:

Ir sagatavots būvlaukums un uzsākti pamatu betonēšanas darbi.

Projekta īstenotāji:

Projektētāji: SIA "Ozola&Bula, arhitektu birojs"
Būvfirma: SIA "Ostas celtnieks"
Būvuzraugs: SIA "Firma L4"

Projekta finansētāji:

85% finansējumu nodrošina ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21 % valsts budžets un 1,79 % Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca.

Projekta I kārtas ietvaros darbus pabeidza līdz 2012.gada 13.novembrim, bet stacionāra ēkas būvniecību pilnībā plānots pabeigt 2014. gadā projekta  II kārtas ietvaros.