Tālrunis donoriemphone 636 20947

Medicīnisko tehnoloģiju piegāde un montāža

Situācijas apraksts:

Lai kvalitatīvi un pilnvērtīgi veiktu nepieciešamos izmeklējumus un ārstniecības procesu gan stacionāra pacientiem, gan ambulatorajiem pacientiem, ir nepieciešams iegādāties jaunas medicīniskās tehnoloģijas.

Aktivitātes mērķis:

Medicīniskās tehnoloģijas, kas tiks iegādātas projekta ietvaros, aizstās vecās morāli un fiziski nelietotās iekārtas, kā arī nodrošinās kvalitatīvākus medicīniskos pakalpojumus un veicinās efektīvāku ārstniecības procesu Ziemeļkurzemes reģiona iedzīvotājiem.

Iegādātās medicīniskās tehnoloģijas:

Ventspils slimnīcai:

• LOR iekārtas (kaklu, degunu un ausu slimību diagnosticēšanai)
  • Ultrasonogrāfs ar dopleru ginekoloģijai un dzemdniecībai
  • Anestēzijas iekārta
  • Mākslīgās plaušu ventilācijas iekārta
  • Spraugas lampa un galdiņš (acu slimību diagnosticēšanai)
  • Redzes lauka analizators
  • Holedohoskops
  • 2 hemodialīzes iekārtas
  • Bronhoskops
  • Datortomogrāfs
  • Mikrobioloģiskais analizators
  • Veloergometrs

Talsu filiālei:

• Datortomogrāfs
  • Stacionāra RTG iekārta
  • Ultrasonogrāfs
  • Videogastraskops

Aktivitātes finansētāji:

85% finansējumu nodrošina ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 13,21% valsts budžets un 1,79% SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca".

Visas iekārtas tika iegādātas līdz 2011. gada 30.maijam.