Tālrunis donoriemphone 636 20947

Tehnoloģiju piegāde un montāža Ventspils slimnīcai

Situācijas apraksts:

Projekta ietvaros paredzēta medicīnisko tehnoloģiju iegāde, kas aizstās vecās morāli un fiziski nelietotās iekārtas, kā arī nodrošinās kvalitatīvākus medicīniskos pakalpojumus un veicinās efektīvāku ārstniecības procesu Ziemeļkurzemes reģiona iedzīvotājiem.

Aktivitātes mērķis:

Iegādāties medicīniskās tehnoloģijas, kas aizstās vecās morāli un fiziski nelietotās iekārtas, kā arī nodrošinās kvalitatīvākus medicīniskos pakalpojumus un veicinās efektīvāku ārstniecības procesu Ziemeļkurzemes reģiona iedzīvotājiem.

Ventspils slimnīcas vajadzībām iegādātas šādas medicīniskās tehnoloģijas (attiecināmo izmaksu ietvaros):

• laparaskopu – ķirurģiskajām operācijām;
  • anestēzijas iekārtu dzemdību zālē – ķeizargriezienu operācijām;
  • fibrokolonoskopu - diagnostikas nodaļas vajadzībām;
  • ultrasonogrāfa aparātu ar doplera programmu - diagnostikas nodaļas vajadzībām;
  • dzemdību galdu – dzemdību nodaļas vajadzībām.
  • 25 pacientu funkcionālās gultas Ķirurģijas nodaļas vajadzībām.

Jaunās ēkas Talsos aprīkošanai iegādātas šādas medicīniskās tehnoloģijas (attiecināmo izmaksu ietvaros):

• anestēzijas darba stacija - Operāciju nodaļas vajadzībām;
  • pacientu funkciju novērošanas monitors – Intensīvās terapijas nodaļas vajadzībām;
  • 39 pacientu funkcionālās gultas - SMPP, Ķirurģijas un Iekšķīgo slimību nodaļu vajadzībām.

Vienlaikus, projekta neattiecināmo izmaksu ietvaros jaunās ēkas Talsos aprīkošanai un darbības nodrošināšanai tika iegādātas medicīniskās tehnoloģijas un aprīkojums, iegādāts aprīkojums slimnīcas darbības nodrošināšanas atbalsta telpām, izveidots IKT nodrošinājums, iegādāta sadzīves tehnika un aprīkojums saimnieciskās darbības nodrošināšanai kā arī piegādāts un uzstādīts dīzeļģenerators kopumā 354 580 EUR apmērā.

Aktivitātes finansētāji:

84,21% finansējumu nodrošina ES Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 5,79% valsts budžets un 10% SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca".