phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā iespējams veikt laboratoriskos izmeklējumus

Ērti un ātri saņem savus analīžu rezultātus! Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā tiek veiktas dažāda veida analīzes abās slimnīcas laboratorijās – Ventspilī un Talsos un vairumā veicamo analīžu rezultātus iespējams saņemt vienas dienas laikā!

Abas slimnīcas laboratorijas ir akreditētas pēc augstākajiem standartiem un gaida pacientus katru darba dienu jau no plkst. 7:30!

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Laboratoriju piedāvājuma klāstā ir vairāk kā 80 analīžu veidi, piemēram:

  • Hematoloģiskās (pilna asinsaina, folskābe, dzelzs līmenis asinīs);
  • Mikrobioloģiskās (asins, urīna, krēpu uzsējums uz mikroflora);
  • Bioķīmiskās (olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu vielmaiņu, fermentu aktivitātes, kas norāda uz orgānu funkcionālo stāvokli);
  • Imunoloģiskās (organisma imunoloģiskā statusa, seksuāli transmisīvo slimību izraisītāja un jutība uz plaša spektra alergēniem noteikšana);
  • Tests B12 vitamīna, D vitamīna un Folskābes noteikšanai.

Neatkarīgi no tā, kurā ārstniecības iestādē ģimenes ārsts ir norādījis nosūtījumu analīžu veikšanai, analīzes iespējams nodot Jums izdevīgā vietā un laikā – Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī Inženieru ielā 60 un Talsu filiāles laboratorijā Stendes ielā 1, katru darba dienu no plkst. 7:30 līdz 15:30.

Atgādinām, ka analīžu rezultātus iespējams saņemt ne tikai uz vietas slimnīcā, bet arī elektroniski pēc iedzīvotāja apstiprinājuma par analīžu rezultātu nosūtīšanu e-pastā Jums vai Jūsu ģimenes ārstam. Tāpat atgādinām, ka slimnīcai ir noslēgti sadarbības līgumi ar populārākajām apdrošināšanas kompānijām, līdz ar to, pakalpojumus iespējams apmaksāt arī ar apdrošināšanas kartēm. Par iespējām apmaksāt pakalpojumus ar apdrošināšanu, aicinām konsultēties ar Jūsu apdrošināšanas kompāniju.

20.02.2020.