Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā iespējams veikt laboratoriskos izmeklējumus

Ērti un ātri saņem savus analīžu rezultātus! Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā tiek veiktas dažāda veida analīzes abās slimnīcas laboratorijās – Ventspilī un Talsos un vairumā veicamo analīžu rezultātus iespējams saņemt vienas dienas laikā!

Abas slimnīcas laboratorijas ir akreditētas pēc augstākajiem standartiem un gaida pacientus katru darba dienu jau no plkst. 7:30!

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Laboratoriju piedāvājuma klāstā ir vairāk kā 80 analīžu veidi, piemēram:

• Hematoloģiskās (pilna asinsaina, folskābe, dzelzs līmenis asinīs);
  • Mikrobioloģiskās (asins, urīna, krēpu uzsējums uz mikroflora);
  • Bioķīmiskās (olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu vielmaiņu, fermentu aktivitātes, kas norāda uz orgānu funkcionālo stāvokli);
  • Imunoloģiskās (organisma imunoloģiskā statusa, seksuāli transmisīvo slimību izraisītāja un jutība uz plaša spektra alergēniem noteikšana);
  • Tests B12 vitamīna, D vitamīna un Folskābes noteikšanai.

Neatkarīgi no tā, kurā ārstniecības iestādē ģimenes ārsts ir norādījis nosūtījumu analīžu veikšanai, analīzes iespējams nodot Jums izdevīgā vietā un laikā – Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī Inženieru ielā 60 un Talsu filiāles laboratorijā Stendes ielā 1, katru darba dienu no plkst. 7:30 līdz 15:30.

Atgādinām, ka analīžu rezultātus iespējams saņemt ne tikai uz vietas slimnīcā, bet arī elektroniski pēc iedzīvotāja apstiprinājuma par analīžu rezultātu nosūtīšanu e-pastā Jums vai Jūsu ģimenes ārstam. Tāpat atgādinām, ka slimnīcai ir noslēgti sadarbības līgumi ar populārākajām apdrošināšanas kompānijām, līdz ar to, pakalpojumus iespējams apmaksāt arī ar apdrošināšanas kartēm. Par iespējām apmaksāt pakalpojumus ar apdrošināšanu, aicinām konsultēties ar Jūsu apdrošināšanas kompāniju.

20.02.2020.