REHABILITĀCIJAS PAKALPOJUMU SAŅEMŠANAS KĀRTĪBA

* Bērniem un pieaugušajiem ar ģimenes ārsta nosūtījumu- valsts apmaksāta konsultācija (jāveic pacienta iemaksa 4 eiro, bērni līdz 18 g.v un atsevišķās pacientu grupas atbrīvoti no pacientu iemaksas). Iespējamas arī maksas konsultācijas.

**Ambulatorā rehabilitācija- monoprofesionāls rehabilitācijas pakalpojums jeb atsevišķa funkcionālā speciālista sniegtais pakalpojums.

Rehabilitācija dienas stacionārā- rehabilitācijas pakalpojumi, kuru sniegšanas laikā personai ārstēšanu un veselības aprūpi ārstniecības iestādē nodrošina nepilnu diennakti, veic ne mazāk kā trīs manipulācijas (procedūras).

Stacionārā rehabilitācija- pacientam tiek nodrošināti nepieciešamie rehabilitācijas pakalpojumi diennakts stacionārā.

!!! Ģimenes ārsts vai speciālists var nosūtīt pacientu ar funkcionēšanas traucējumiem līdz piecām reizēm pie funkcionālā speciālista vienu reizi gadā ar vienu saslimšanu, norādot pakalpojuma steidzamību –akūts, subakūts, hronisks.

Iegūts no: Ministra kabineta noteikumi Nr. 555 “Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība”