phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Magnētiskā rezonanse

Magnētiskā rezonanse ir augsti informatīva vizuālās diagnostikas metode, kam salīdzinot ar citām diagnostiskas metodēm ir lielāka audu izšķirtspēja un izmeklējumu precizitāte. Magnētiskās rezonanses izmeklējums notiek bez jonizējošā starojuma pielietojuma, kā tas ir datortomogrāfijas vai rentgenogrāfijas izmeklējumos. Magnētiskās rezonanses izmeklējums iespējams magnētiskā lauka un radio viļņu mijiedarbības dēļ. Dažkārt, ja cilvēks ir izteikti jutīgs pret apkārtējo vidi, iespējams diskomforts, tai skaitā arī iekārtas radītā trokšņa dēļ, kā arī tādēļ, ka ilgāks laiks jāguļ pavisam mierīgi. Jebkurā brīdī, ja rodas diskomforts vai baiļu sajūta (klaustrofobijas dēļ), pacientam ir iespēja ziņot radiologa - asistentam, un izmeklējums tiks pārtraukts. Katrā individuālā gadījumā tiks nolemts, vai izmeklējumu iespējams turpināt, vai nepieciešama cita izmeklēšanas metode un magnētiskās rezonanses izmeklējums netiks turpināts.

2018.gada sākumā Ventspilī tika uzstādīta magnētiskās rezonanses iekārta PHILIPS Ingenia 1.5T ar magnētiskā lauka stiprumu 1.5 T (teslas). Jaunā iekārta ir pilnībā digitalizēta, ar universālu komplektāciju, kas nodrošina izmeklējumus ar visām pieejamajām modernākajām izmeklēšanas metodēm – specializētas, ļoti augstas kvalitātes programmas neiroloģijai, kardioloģijai, ķirurģijai, traumatoloģijai un citām specialitātēm. Pateicoties unikālajām tehnoloģijām, izmeklējuma veikšana ir ar daudz augstāku izmeklējuma kvalitāti, kas ir īpaši būtiska onkoloģisko slimību agrīnai diagnostikai, kā arī dažādu asinsvadu, galvas, mugurkaula, vēdera un citos izmeklējumos.


Ar magnētiskās rezonanses iekārtu tiek veikti izmeklējumi:
 

   • vēderam;
   • galvai;
   • mugurkaulam;
   • kaulu locītavas sistēmai;
   • mīkstajiem audiem.

Pacienti magnētiskās rezonanses izmeklējumiem var pierakstīties reģistratūrā vai zvanot pa tālruni 63624665.