phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Rentgenoloģisko izmeklējumu kabineti

Diagnostikas nodaļā ir 3 rentgena kabineti. Vienai rentgena aparatūrai ir digitālā attēla pārveides un apstrādes sistēma, kas dod iespēju saglabāt informāciju, veikt bilžu izdruku jebkurā brīdī. Šāda aparatūra ir vienīgā Ventspilī.

Rentgena kabinetos pacientiem sniedz sekojošus diagnostiskos pakalpojumus:
- Rentgena caurskates:
 • plaušu caurskate;
 • barības vada, kuņģa, 12-pirkstu zarnu un tievās zarnas caurskate ar kontrastvielu - izmeklēšanas laikā pacientam nepieciešams izdzert apmēram 200 ml kontrastvielas - bārija sulfāta;
 • resno zarnu rentgena caurskate ar kontrastvielu (irigoskopija) - procedūras laikā kontrastviela, bārija sulfāts, tiek ievadīts klizmas veidā.

- Rentgena uzņēmumus:

 • kaulu, locītavu, mugurkaula, t.sk., kakla skriemeļu, krūšu un jostas skriemeļu, un  astes kaula rajona rentgena uzņēmumus;
 • galvas, apakšžokļa, deguna blakus dobumu rentgena uzņēmumus;
 • krūšu kurvja orgānu (plaušas) rentgena uzņēmumus;
 • vēdera dobuma orgānu  rentgena uzņēmumus;
 • nieru izmeklēšana ar kontrastvielu (intravenoza urogrāfija - kontrastviela tiek ievadīta vēnā);
 • mammogrāfiju (krūšu dziedzeriem) rentgenogrāfiju;
 • zobu rentgenogrāfiju;
 • ortopantomogrāfiju (zobu panoramuzņēmums).

Izmeklējumi tiek nodrošināti visiem slimnīcas pacientiem un ambulatoriem slimniekiem ar ārsta nozīmējumu, kā arī pieejami diagnostiskie pakalpojumi bez ārsta nosūtījuma (skatīt cendrādi).

Slimnīcas pacientiem, kā arī ambulatoriem pacientiem ar akūtām traumām rentgens tiek veikts visu diennakti. Lai saņemtu informāciju par iepriekšējo pierakstīšanos un sagatavošanos rentgena caurskatei vai intravenozai urogrāfijai, pacientiem jāreģistrējas slimnīcas reģistratūrā vai pa tālruni  63624665.