Datortomogrāfijas kabinets

Kompjūtertomogrāfs ir aprīkots ar bolus injektoru, kas dod iespēju pilnvērtīgi izmeklēt parenhimatozos orgānus- nieres, liesu, aknas un aizkuņģa dziedzeri. Kompjūtertomogrāfija ir rentgenizmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību tiek iegūti cilvēka ķermeņa un orgānu šķērsgriezuma attēli, tādēļ šī metode ir daudz ātrāka, precīzāka un informatīvāka nekā parastais rentgenattēls.

Pacients kopā ar ārsta rakstisku slēdzienu saņem arī CD disku ar izmeklējuma uzņēmumiem.

Ar kompjūtertomogrāfu tiek veikti izmeklējumi:
  • galvai;
  • deguna blakusdobumiem
  • mugurkaulam;
  • krūšu kurvja orgāniem;
  • vēdera dobuma orgāniem;
  • mazajam iegurnim;
  • kaulu locītavu sistēmām.
Izmeklējumus veic ārsti: Dr. A.Kārkliņš, Dr.Irina Plotņikova.
Kompjūtertomogrāfija tiek izmantota gan stacionāra, gan ambulatoro pacientu izmeklēšanai ar ārsta nozīmējumu, tāpat ir pieejami diagnostiskie pakalpojumi bez ārsta nosūtījuma (ar apdrošināšanas polisi vai pa pilnu maksu). Iepriekšējā pierakstīšanās slimnīcas reģistratūrā, vai pa tālr. 636 24665.