Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ultrasonogrāfija

Ultrasonogrāfija ir nekaitīga un nesāpīga diagnostiska procedūra, kurā attēlu iegūšanai lieto augstas frekvences skaņas-ultraskaņas - viļņus. Tas ir ātri veicams izmeklējums, ko bez riska var veikt arī grūtniecēm.

Veicam:
  • vēdera dobuma orgānu izmeklēšanu (aknām, žultspūslim, liesai, nierēm, aizkuņģa dziedzerim);
  • mazā iegurņa orgānu izmeklēšanu (urīnpūslim);
  • vairogdziedzera izmeklēšanu;
  • krūšu dziedzeru izmeklēšanu.

Izmeklējumus veic ārsti: Dr.Andris Kārkliņš, Dr.Irina Plotņikova,  ultrasonogrāfiste Dr.K.Primaka, Dr.A.Primaks

Ultrasonogrāfija tiek izmantota gan stacionāra, gan ambulatoro pacientu izmeklēšanai ar ārsta nozīmējumu, kā arī pieejami diagnostiskie pakalpojumi bez ārsta nosūtījuma (ar apdrošināšanas polisi vai pa pilnu maksu).

Iepriekšējā pierakstīšanās slimnīcas reģistratūrā, vai pa tālr. 636 24665.