phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Asinsvadu doplerogrāfija

Tiek piedāvāta ultrasonoskopiskā izmeklēšana ar krāsu doplerogrāfijas iespējām. Doplerogrāfija ir asinsvadu izmeklēšana, kad speciāla iekārta-doplers reģistrē asins plūsmas virzienu un ātrumu asinsvados, tā ļaujot spriest par slimību izraisītām pārmaiņām un funkcionālo stāvokli asinsvados.Izmeklējums ir nesāpīgs un neprasa īpašu iepriekšējo sagatavošanos.

 

 

Veicam:

  • galvas asinsvadu sonogrāfisko izmeklēšanu;
  • kakla asinsvadu sonogrāfisko izmeklēšanu;
  • roku asinsvadu sonogrāfisko izmeklēšanu;
  • kāju asinsvadu sonogrāfisko izmeklēšanu;
  • vēdera aortas izmeklēšanu;

Asinsvadu izmeklējumus veic ārsti:  radiologs, diagnosts Dr. Irina Plotņikova, neirologi Dr. Ilona Urtāne, Dr.Lilija Andžāne un Dr.Gatis Sprudzāns. 
 
Doplerogrāfija tiek izmantota gan stacionāra, gan ambulatoro pacientu izmeklēšanai ar ārsta nozīmējumu, kā arī  ir pieejami diagnostiskie pakalpojumi  bez ārsta nosūtījuma (ar apdrošināšanas polisi vai pa pilnu maksu).

Iepriekšējā pierakstīšanās slimnīcas reģistratūrā, vai pa tālr. 636 24665.