Tālrunis donoriemphone 636 20947

Elektrokardiogrāfija (EKG)

Elektrokardiogrāfija ir sirds elektriskās aktivitātes pieraksts miera stāvoklī. To lieto, lai iegūtu informāciju par sirds ritmu, impulsu pārvadi sirdī, sirds kambaru lielumu un funkciju, dažādiem sirds bojājumiem, kā arī medikamentu un ritma devēju darbību. Izmeklējums ir nesāpīgs un neprasa īpašu iepriekšējo sagatavošanos.

Elektrokardiogrāfiju veicam stacionāra un ambulatoriem pacientiem ar ārsta nozīmējumu, kā arī sniedzam diagnostiskos pakalpojumus bez ārsta nosūtījuma (ar apdrošināšanas polisi vai pa pilnu maksu).