Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Veloergometrija (VEM)

Veloergometrija jeb slodzes tests parāda sirds spēju izturēt fizisku piepūli.Izmeklējuma laikā jāsasniedz noteikta slodze, minot velotrenažiera pedāļus. Šajā laikā tiek pierakstīta elektrokardiogramma (EKG), kā arī mērīts asinsspiediens, noteikta sirdsdarbības frekvence. Veloergometriju izmanto stenokardijas diagnozes noteikšanai, ārstēšanas efektivitātes novērtēšanai un slodzes tolerances noteikšanai.

Izmeklējumu veic Dr.Gita Rancāne.
Veloergometriju veicam stacionāra un ambulatoriem pacientiem ar ārsta nozīmējumu, kā arī sniedzam diagnostiskos pakalpojumus bez ārsta nosūtījuma (ar apdrošināšanas polisi vai pa pilnu maksu). Iepriekšējā pierakstīšanās slimnīcas reģistratūrā, vai pa tālr. 636 24665.