Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ehokardiogrāfija (EHO)

Ehokardiogrāfija ir sirds ultraskaņas izmeklēšanas metode. Ar šo izmeklēšanas metodi var noteikt sirds anatomisko struktūru, diagnosticē iegūtas un iedzimtas sirdskaites, nosaka sirds sistolisko un diastolisko funkciju. Papildus izmantojot doplerogrāfijas metodes, var spriest par asins plūsmu sirdī un vārstuļu funkciju. Metodes ir  pilnīgi nekaitīgas pacientam, izmeklējumus var veikt arī bērniem un grūtniecēm.

Izmeklējumus veic ārsts Nataļja Novikova, Ņikita Nazarenko.
Ehokardiogrāfiju veicam stacionāra un ambulatoriem pacientiem ar ārsta nozīmējumu, kā arī sniedzam diagnostiskos pakalpojumus bez ārsta nosūtījuma (ar apdrošināšanas polisi vai pa pilnu maksu). Iepriekšējā pierakstīšanās slimnīcas reģistratūrā, vai pa tālr. 63624665.