phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ehokardiogrāfija (EHO)

Ehokardiogrāfija ir sirds ultraskaņas izmeklēšanas metode. Ar šo izmeklēšanas metodi var noteikt sirds anatomisko struktūru, diagnosticē iegūtas un iedzimtas sirdskaites, nosaka sirds sistolisko un diastolisko funkciju. Papildus izmantojot doplerogrāfijas metodes, var spriest par asins plūsmu sirdī un vārstuļu funkciju. Metodes ir  pilnīgi nekaitīgas pacientam, izmeklējumus var veikt arī bērniem un grūtniecēm.

Izmeklējumus veic ārsts Nataļja Novikova, Ņikita Nazarenko.
Ehokardiogrāfiju veicam stacionāra un ambulatoriem pacientiem ar ārsta nozīmējumu, kā arī sniedzam diagnostiskos pakalpojumus bez ārsta nosūtījuma (ar apdrošināšanas polisi vai pa pilnu maksu). Iepriekšējā pierakstīšanās slimnīcas reģistratūrā, vai pa tālr. 63624665.