Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Holtera monitorēšana

Holtera monitorēšana ir sirds ritma pieraksts 24 vai 48 stundu garumā. Tā ir neatsverama metode, lai diagnosticētu neskaidrus sirds ritma traucējumus, bezsamaņas epizodes.

Šo izmeklējumu var veikt arī ambulatori, proti, pacients var brīvi doties savās ikdienas gaitās. Pēc pieraksta tiek izanalizēts, kādos apstākļos pacientam parādās sirds ritma traucējumi, kurus īslaicīgās pārbaudēs var nepamanīt.

Pierakstīties uz izmeklējumu var kardioloģijas nodaļā pa tālruni 63620942 vai personīgi pie kardioloģijas nodaļas kardiologiem –Dr.Rancānes 26444547, Dr.Princes 29365715.