phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

ERAF projekti

  • SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” īsteno vērienīgus Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītus projektus:"SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana” (projekta I kārta) laika posmā no 2009.gada sākuma līdz 2012.gada 13.novembrim. Līgums par piešķirto ERAF un valsts budžeta līdzfinansējumu un projekta realizācijas uzsākšanu tika noslēgts 2009.gada 14.maijā.
  • "SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana, II kārta” (projekta II kārta) laika posmā no 2012.gada 1.aprīļa līdz 2015.gada 28.februārim. Līgums par piešķirto ERAF un valsts budžeta līdzfinansējumu un projekta realizācijas uzsākšanu tika noslēgts 2011.gada 26.septembrī.