phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Vai vienlaicīgi iespējams kombinēt elektroterapijas veidus? Jā!

Medicīnas tehnoloģiju izstrādes ietvaros ražotāji arvien meklē iespējas, kā padarīt ārstēšanās procesu ātrāku, ar precīzāku diagnostiku, patīkamāku terapiju cilvēkam un ērtāk lietojamu iekārtu speciālistiem, un fizikālās terapijas aparatūra nav izņēmums. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē ir pieejamas mūsdienīgas iekārtas dažādiem fizikālās terapijas veidiem, pie tam, tās ir kombinējamas vienas vizītes ietvaros. 

 

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā šobrīd ir pieejama jauna un universāla elektroterapijas iekārta ar kuras palīdzību iespējams ne tikai caur diviem kanāliem veidot sadalītu slodzi uz dažādām ķermeņa daļām, bet arī to sakombinēt ar citu terapijas veidu. Tādejādi tiek ietaupīts laiks un vienlaicīgi ārstētas dažādas ķermeņa zonas ar atšķirīgām metodēm. 

Elektroterapijas iekārtai ir plašs indikāciju saraksts ar ārstēšanas uzstādījumiem. Atkarībā no eletroterapijas veida, parametrus iespējams pielāgot ne tikai uzsākot terapiju, bet arī procedūras laikā. Traberta strāvas elektrodus iespējams likt uz mugurkaula, kas ļoti labi palīdzēs tieši sāpju gadījumos. 

Ar fizikālās terapijas procedūrām ārstē: mugurkaula problēmas, dažādas sāpes locītavās, kaulos un muskuļos, ausu, deguna un kakla saslimšanas, tāpat arī galvas sāpes, plaušu saslimšanas, muskuļu savilkumi un citas veselības problēmas.

Procedūras ilgums ir atkarīgs no terapijas veida un sarežģītības, tādejādi viena terapija var ilgt no 6 līdz 30 minūtēm. Procedūras veicam gan pieaugušajiem, gan bērniem. Viena terapija izmaksā 3,50 eur. Bērniem ar ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu procedūras ir bezmaksas! 

Fizikālās terapijas procedūras veic medicīnas māsa Rita Hausmane un tām iespējams pieteikties zvanot pa tālruni 27869917, katru darba dienu no 8:00 - 17:00.

Plašāk par pieejamajiem elektroterapijas vai citiem terapijas veidiem aicinām izlasīt slimnīcas mājaslapā, sadaļā: nodaļas Talsos/ rehabilitācijas nodaļa.

09.06.2020.