phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Izmanto iespēju, studē programmas Māszinībās!

slimnica

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža piedāvā pilna laika klātienes studijas studiju programmā "Māszinības", ar iegūstamo kvalifikāciju – māsa un māsas palīgs.

Lasīt tālāk ...

Ventspils un Talsu slimnīcas darba laiki Līgo svētkos!

slimnica

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka Līgo svētku brīvdienās, 23. un 24. jūnijā, Ventspils un Talsu slimnīcas uzņemšanas nodaļas strādās ierastajā darba režīmā, savukārt ambulatorajam blokam būs brīvdienas.

Lasīt tālāk ...

Mazuļu salidojums – sirsnīgs atkalredzēšanās pasākums ģimenēm un slimnīcas dzemdību nodaļas kolektīvam

slimnica

Aizvadītajā sestdienā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā valdīja ņipra rosība. Slimnīcas zaļajā zonā pie galvenās ieejas noritēja tradicionālais mazuļu salidojums 2018. “Esmu dzimis Ventspilī!”.

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīcā pieejami augstas kvalitātes rentgenogrāfijas izmeklējumi

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas gads iesākās darbīgi, rūpīgi plānojot medicīnisko iekārtu iegādes ERAF projekta “SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība” finansējuma apguves ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Talsu filiālē pieejams jauns Fizikālās terapijas pakalpojums

slimnica

Ar 2018.gada 1.jūniju Talsu slimnīcas fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā iespējams saņemt jaunu pakalpojumu (bez gaidīšanas rindām) - Magnētterapiju, iekārtas metode pielietojama akūtu sāpju gadījumos pie traumām, novērš tūskas, asinsrites traucējumus, ir kā palīgmetode neiroloģisku pacientu ārstēšanai.

Lasīt tālāk ...

2.jūnijā notiks tradicionālais mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī!”

slimnica

Sestdien, 2.jūnijā plkst. 11:00, par godu Pasaules bērnu dienai, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā notiks tradicionālais mazuļu salidojums „Esmu dzimis Ventspilī”.

Lasīt tālāk ...

Iepazīstināja ar jaunajām medicīniskajām iekārtām Talsu slimnīcā

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē 30.maijā svinīgi tika atklātas divas medicīniskās iekārtas, kas sniedz ieguvumus ne tikai medicīnas personālam ikdienas darbā, bet arī pacientiem precīzākus diagnostiskos izmeklējumus un manipulācijas.

Lasīt tālāk ...

Sadarbībā ar RSU, ZKRS turpinās pilnveidot pakalpojumu pieejamību un infrastruktūru

slimnica

Paplašinot sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitāti, 25.maijā tika parakstīts nodomu protokols ar konkrētu pasākuma plānu turpmākās sadarbības attīstībā starp Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu un Rīgas Stradiņa universitāti.

Lasīt tālāk ...