phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsu filiāles slimnīcā darbu uzsāks jauna podoloģe

Esam priecīgi paziņot, ka ar 1.jūliju Talsu filiāles slimnīcas Pēdu aprūpes kabineta kolektīvam pievienosies zinoša un profesionāla speciāliste – podoloģe Diāna Sterķe.

Lasīt tālāk ...

Izmaiņas procedūru kabineta darba laikā

Informējam, ka Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Procedūru kabinets  17. un 20. jūnijā būs slēgts.

Lasīt tālāk ...

Urologa konsultācijas Ventspilī

Kā iepriekš informējām, attīstīstot Uroloģijas profilu Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī darbu uzsākuši divi jauni urologi Arvis Freimanis un Sanda Siliņa.

Lasīt tālāk ...

Pasaules asins donoru diena 2019

Katru gadu 14.jūnijā tiek atzīmēta Pasaules asins donoru diena, tās galvenais mērķis ir pateikties visiem asins donoriem par nesavtību un palīdzību līdzcilvēkiem, kā arī iedrošināt citus kļūt par asins donoriem.

Lasīt tālāk ...

Aicinām rūpēties par sirds un asinsvadu veselību

Karstajās vasaras dienās cilvēkiem ar sirds un asinsvadu slimībām ir jābūt īpaši vērīgiem un piesardzīgiem, tāpēc Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle aicina iedzīvotājus rūpēties par savu veselību un savlaicīgi konsultēties ar kardiologu novērojot izmaiņas veselībā.

Lasīt tālāk ...

Aicinām izmantot iespēju un pieteikties studijām programmā “Māszinības”

Informējam, ka ar 3.jūniju ir iespējams elektroniski pieteikties Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžas piedāvātajās programmās 2019./2020.studiju gadam.

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīcā atver papildus urologa konsultācijas

Turpinot attīstīt Uroloģijas profilu Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī ir piesasitīti un sākot ar 7.jūniju darbu uzsāks divi jauni urologi Arvis Freimanis un Sanda Siliņa.

Lasīt tālāk ...

Standartizē Reanimācijas nodaļas iekārtas

Ventspils slimnīcas Intensīvās terapijas jeb Reanimācijas nodaļā nonāk vissmagākie pacienti ar dažādiem dzīvībai svarīgo funkciju traucējumiem, piemēram, bezsamaņu, masīvu asiņošanu, sirdsdarbības ritma traucējumiem, elpošanas apstāšanos, kas radušies dažādu saslimšanu vai traumu rezultātā.

Lasīt tālāk ...