phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

Traumpunktsphone632 23350

 

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Telpu remontdarbu dēļ zobu rentgena izmeklējumi Ventspils slimnīcā būs slēgti uz laiku

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē par zobu rentgenogrāfijas izmeklējumu pieejamību. Sākot ar 2018.gada 22.janvāri līdz 2018.gada 23.februārim, zobu rentgenogrāfijas izmeklējumi nebūs pieejami veicamo remontdarbu dēļ.

Lasīt tālāk ...

Paldies līdzcilvēkiem, kas sniedza savu atbalstu ziedojot asinis!

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs izsaka lielu pateicību visiem asins donoriem, kas pagājušajā gadā sniedza savu palīdzību ziedojot asinis!

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir sagaidīts šī gada pirmais bērniņš

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā katrs dzimušais mazulītis ir īpaši gaidīts un, lai bērniņa pirmos dzīves gadus iekrāsotu raibu jo raibus, šogad katram jaundzimušajam pasniegsim Brāļu Grimmu pasaku grāmatu.

Lasīt tālāk ...

Aicinām topošos vecākus sagatavoties bērniņa piedzimšanai

slimnica

Arī 2018.gadā Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Svinēsim svētkus droši!

slimnica

Jaunā gada sagaidīšana ir īpašs brīdis, kas tiek atzīmēts ar gardiem mielastiem, svētku rotājumiem, tradīcijām, Jums iemīļotās vietās, bet vēlamies atgādināt, ka jebkurā vietā ir tomēr jāpadomā par piesardzību izmantojot uzliesmojošus izstrādājumus, atrodoties ūdenstilpju tuvumā vai neapgaismotās vietās, kā arī baudot svētku mielastu, lai svētki tiktu aizvadīti mierpilni bez slimnīcas apmeklējuma.

Lasīt tālāk ...

Slimnīcas darba laiki Ziemassvētkos un Vecgada vakarā!

slimnica

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka Ziemas saulgriežos, no 24-26.decembrim, un vecgada vakarā, 31.decembrī un 1.janvārī, uzņemšanas nodaļa un traumpunkts strādās ierastajā režīmā, savukārt slimnīcas ambulatorajam blokam būs brīvdiena.

Lasīt tālāk ...

Talsu slimnīcā pacientus pieņem neirologs

slimnica

No šī gada decembra katru ceturtdienu Talsu slimnīcā pieņem pacientus sertificēts neirologs Iļja Noviks. Dr.Noviks ir ieguvis ārsta grādu un profesionālo augstāko izglītību Rīgas Stradiņa universitātē pamatspecialitātē neirologs.

Lasīt tālāk ...

Aicinām izvirzīt kandidātus “Gada balva medicīnā 2017.”

slimnica

Jau tradicionāli gada nogalē Latvijas Ārstu biedrība aicina ikvienu piedalīties balsojumā par labākajiem mediķiem.

Lasīt tālāk ...