phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

RSU karjeras iespēju dienās Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca iepazīstināja ar iespējām

slimnica

18.aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes Karjeras iespēju dienas ietvaros, pārstāvji no dažādām Latvijas ārstniecības iestādēm iepazīstināja rezidentus un vecāko kursu medicīnas studentus ar prakses un darba vietu piedāvājumiem.

Lasīt tālāk ...

Intervija ar Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles ķirurgu Agni Ļuļēnu

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē februāra sākumā ambulatoro pieņemšanu uzsāka ķirurgs Dr.Agnis Ļuļēns. Par pavadīto laiku slimnīcas Talsu filiālē, dakteris uzsver, ka darbs slimnīcā norit patīkamā un sakoptā vidē un arī kolektīvā iejusties ir viegli.

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīca aicina iesūtīt fotogrāfijas mazuļu salidojuma „Esmu dzimis Ventspilī!” kolāžai

slimnica

Turpinot tradīcijas, ar muzikāliem skaņdarbiem ieskandināsim jau 7. mazuļu salidojumu “Esmu dzimis Ventspilī!”, kas norisināsies šī gada 2.jūnijā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

Lasīt tālāk ...

Aizvadīta informācijas diena par veselības aprūpes aktualitātēm

slimnica

Ceturtdien, 12.aprīlī, sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komiteju, Daudzfunkcionālajā ģimenes atbalsta centrā "Ventiņmāja" tika organizēta informācijas diena par aktualitātēm veselības aprūpē.

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā darbu uzsācis jauns oftalmologs

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka Kurzemes acu centrā ambulatoro pieņemšanu aprīlī uzsācis oftalmologs Mārtiņš Ābelītis.

Lasīt tālāk ...

Informēs par aktualitātēm veselības aprūpē

slimnica

Ceturtdien, 12.aprīlī plkst. 10.00 SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina ikvienu interesentu apmeklēt Informācijas dienu par veselības aprūpi Ventspilī.

Lasīt tālāk ...

Talsu slimnīcā uzstādītas jaunas endoskopijas un laparoskopijas iekārtas

slimnica

Veselības aprūpes sistēma skar ikvienu iedzīvotāju, tādēļ kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai ir nepieciešamas investīcijas ne tikai speciālistu piesaistei, bet arī iekārtu un aprīkojuma iegādei.

Lasīt tālāk ...

Aicinām topošos vecākus sagatavoties bērniņa piedzimšanai 2018.gada aprīlī

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...