phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Kā izvairīties no pārēšanās svētkos?

Katra namamāte vai namatēvs parūpēsies par to, lai svētkos būtu bagātīgi klāts galds un ciemiņi tiktu loloti ar gardiem ēdieniem. Brīžiem pat jostu gribētos palaist vaļīgāk, lai rastu vietu vēl šim un tam gardumam. Svētkos pārēšanās nav sveša lieta, bet tas uzliek lielu slogu mūsu organismam.

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darba laiks Valsts svētkos

Valsts svētkos, 18.novembrī, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļas Ventspilī un filiālē Talsos strādās kā ierasti, cauru diennakti, savukārt slimnīcu ambulatorajam blokam būs brīvdiena.

Lasīt tālāk ...

Saruna ar vecmāti Baibu Mincenbergu

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī, darbīgā gaisotnē, aizrit pirmās rīta stundas, kad dodos uz tikšanos ar Dzemdību nodaļas vecmāti Baibu Mincenbergu. Ieejot Dzemdību nodaļas telpās, uzreiz ir pamanāms tās mājīgums un tīrība.

Lasīt tālāk ...

ZRS kolektīvs piedalīsies protesta akcijā “Diena bez ārstniecības personas”

Ārstniecības iestāžu darbinieki ik dienas rūpējas par tiem, kam nepieciešama gan neatliekama, gan plānveida medicīniskā palīdzība, bet diemžēl Saeimas un valdības nostāja veselības aprūpes finansēšanā neuzlabo veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Latvijas iedzīvotājiem un nemotivē medicīnas nozares darbiniekus palikt strādāt Latvijā.

Lasīt tālāk ...

Iegādāts moderns otolaringoloģijas aprīkojums

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī speciālisti strādā ar jaunu un modernu otolaringoloģijas (turpmāk – LOR) pamatbāzes aprīkojumu ar kura palīdzību ir iespējams ātrāk noteikt pacienta diagnozi, kā arī optimizēt pacienta pieņemšanas laiku.

Lasīt tālāk ...

Oftalmologa Kaspara Ozola pieņemšana Kuldīgā

Informējam, ka oftalmologs Kaspars Ozols pieņems pacientus 5. novembrī, Kuldīgas Veselības Centrā, ar iepriekšēju pierakstu.

Lasīt tālāk ...

Izmaiņas procedūru kabineta darba laikā novembrī

Informējam, ka procedūru kabinets nestrādās 4., 6., 7., 13., 20., 25. un 29. novembrī. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā pieejamas bērnu infektologa konsultācijas

Ar rūpēm par bērniem, informējam, ka Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā, sākot ar š.g. 2. novembri darbu uzsāks sertificēta bērnu infektoloģe un Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja Inga Ziemele.

Lasīt tālāk ...