phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Pasargā sevi un savus tuvos no gripas!

Tuvojoties gripas sezonai, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina iedzīvotājus vakcinēties pret gripu. Šajā rakstā skaidrosim vakcinēšanās nozīmi, lai mazinātu saslimšanas risku, ar gripu saistīto komplikāciju biežumu, hospitalizāciju un mirstību.

Lasīt tālāk ...

Oktobris – krūts veselības mēnesis

Oktobris starptautiski tiek atzīmēts kā Krūts veselības mēnesis ar mērķi informēt un izglītot sabiedrību par krūts vēzi no dažādiem – slimības diagnosticēšanas, ārstēšanas un profilakses – skatupunktiem.

Lasīt tālāk ...

Kurzemes acu centrā Ventspilī darbu uzsāk oftalmologi - Mārtiņš Ābelītis un Kaspars Ozols

Atzīmējot Pasaules redzes dienu, kas ik gadu ir otrajā oktobra ceturtdienā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka slimnīcā darbu ir uzsākuši divi jauni, operējoši oftalmologi.

Lasīt tālāk ...

Dzemdību nodaļas izvēle

Tuvojoties brīnišķīgajam notikumam – bērniņa nākšanai pasaulē, arvien biežāk prātā māmiņām iezogas doma kur, kad un kā rīkoties dzemdības sagaidot.

Lasīt tālāk ...

Aicina palīdzēt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas radiologa asistentei Andželikai Mavļudovai

Katrs no mums vēlas, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un nesatraukties par veselības problēmām. Medicīnas personālam saslimšana nav sveša lieta, bet dažkārt tā izmaina dzīvi par visiem 360 grādiem.

Lasīt tālāk ...

Jaunas diagnostikas iespējas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā

slimnica

Aizvadītājā nedēļā, 28. septembrī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī notika svinīgs Diagnostikas nodaļas modernizācijas 1. kārtas noslēguma pasākums.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2018.gada oktobrī

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Diabēta apmācības kabinets Ventspilī

No 2018. gada pacientiem ar cukura diabētu no valsts budžeta līdzekļiem tiek nodrošināta apmācība diabēta apmācības kabinetā. Ventspils ir viena no astoņām Latvijas pilsētām, kurā, ar 1.oktobri, tiks atvērts diabēta apmācību kabinets.

Lasīt tālāk ...