phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

VENTSPILS SLIMNĪCĀ DRĪZUMĀ BŪS PIEEJAMAS KLĪNISKĀ PSIHOLOGA AMBULATORĀS KONSULTĀCIJAS

Ikdienas skrējienā bieži vien nepievēršam uzmanību tam kā jūtamies, nepamanām organisma radītos signālus par pārslodzi, noglabājam sevī dažādus pārdzīvojumus, kā arī saskaramies ar spēcīgām emocijām situācijās, kurās zaudējam tuvinieku vai negadījumos daļu no sava ķermeņa, vai arī saskaramies ar smagu diagnozi, un ne vienmēr mēs spējam ar saviem iekšējiem pārdzīvojumiem tikt galā pašu spēkiem, tāpēc ir nepieciešama speciālistu palīdzība.

Lasīt tālāk ...

Infektologa konsultācijas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos ir atvērta pieteikšanās ambulatorajām konsultācijām pie Rīgas Stradiņa universitātes profesores, infektoloģes, hepatologa Dr. Angelikas Krūmiņas.

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī stacionēts Covid-19 inficētais

Vakar, 10. septembrī, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī stacionēts viens pacients ar aizdomām par Covid-19 infekciju.

Lasīt tālāk ...

Atgūt redzi ar kataraktas operāciju

Kurzemes acu centrā gada laikā tiek veiktas turpat 1170 kataraktas operāciju, kas ļauj atgūt redzi pacientiem ne tikai no Ventspils pilsētas un novada, bet iedzīvotājiem no visas Kurzemes.

Lasīt tālāk ...

Māsu palīgi uzsāk mācības

Šodien, 10.septembrī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžu 24 audzēknes uzsāk mācības māsu palīgu programmā.

Lasīt tālāk ...

Talsu slimnīcā atvērtas infektologa konsultācijas

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē ar 18. septembri tiek atvērtas jaunas ambulatorās konsultācijas pie Rīgas Stradiņa universitātes profesores, infektoloģes, hepatologa Dr. Angelikas Krūmiņas. Pirmā pacientu pieņemšana plānota 18. septembrī laikā no plkst.10:00-15:00, ar iepriekšēju pieteikšanos slimnīcas reģistratūrā.

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīcā pakāpeniski atjauno plānveida operāciju sniegšanu

Sakarā ar nepieciešamību nodrošināt pastiprinātu epidemioloģisko drošību Covid-19 izplatības ierobežošanā un rūpējoties par pacientu drošību, sākot ar š.g. 29. augustu Ventspils slimnīcā uz laiku tika pārtraukta plānveida operāciju veikšana, izņemot acs katarakta operācijas, kuras notika ierastajā režīmā.

Lasīt tālāk ...

Teipošana – palīgs sāpošām locītavām un muskuļiem

Kinezioloģiskā teipa jeb elastīgā teipa lietošana Latvijas medicīnā ir pazīstama salīdzinoši  nesen, pēdējos 10-12 gadus, bet par tās efektivitāti ir pāliecinājušies ne tikai profesionāli sportisti, bet arī rehabilitācijas pacienti. Arī Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos, iespējams veikt kinezioloģiskā jeb elastīgā teipa uzlikšanu.  

Lasīt tālāk ...