phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Vakcinējies Talsos pirmajā decembra nedēļā

Ja neesi vēl paguvis vakcinēties pret Covid-19, Talsu vakcinācijas punktā, Kareivju ielā iespējams pieteikties vakcinācijai ar Janssen un Moderna vakcīnām. Pieraksta laiki decembra pirmajā nedēļā Talsu vakcinācijas punktā, Kareivju iela 7:

Lasīt tālāk ...

Ventspils vakcinācijas punktā iespējams vakcinēties visas nedēļas garumā

Ventspils vakcinācijas punktā Lielā Dzirnavu ielā 14 iespējams vakcinēties ar Moderna vai Janssen vakcīnu, savukārt personām no 12 līdz 25 gadu vecumam un grūtniecēm pieejama Pfizer vakcīna. 

Lasīt tālāk ...

Par pēdu veselību Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē rūpējas trīs podoloģes

Podologs ir ārstniecības persona, kas veic podoloģisko izmeklēšanu, profesionālu ārstniecisko pēdu aprūpi, kā arī sniedz konsultācijas par pēdu pareizu kopšanu un citiem jautājumiem.

Lasīt tālāk ...

Aktuālā informācija iedzīvotājiem par COVID-19

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 1.decembri ar COVID-19 infekciju ārstējas 19 pacienti. Pēdējā diennaktī iestājies 1 pacients, 1 pacients ir izrakstījies, 3 pacienti ir pārvesti . Talsu filiālē pašlaik ārstējas 8 COVID-19 pacienti.

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīcā darbu sāk ginekoloģe, augsta līmeņa dzemdību speciāliste Dr. Klinta Lisnere

Daktere specializējusies augļa medicīnā, Londonā iegūstot pasaulē atzītu diplomu pie viena no mūsdienu grūtnieču aprūpēs pamatlicējiem. Tādēļ īpašs ieguvums jaunās dakteres darba gaitu uzsākšanai Ventspilī būs tieši topošajām māmiņām.

Lasīt tālāk ...

Aicinām komandā Datorsistēmas tehniķi

Ja vēlies piedalīties digitalizācijas projektos veselības aprūpes nozares attīstībai, kā arī sniegt atbalstu augsta līmeņa speciālistiem ikdienas darbā ar datortehniku un medicīnas iekārtām, tad ZRS administrācija gaida Tevi savā kolektīvā.

Lasīt tālāk ...

Slimnīcas attīstība turpinās arī pandēmijas laikā

Par Ventspils slimnīcas darbību un izaicinājumiem Covid-19 pandēmijas laikā, par slimnīcas līdzšinējo attīstību un nākotnes plāniem un citām Ventspils slimnīcas aktualitātēm stāsta Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes loceklis, galvenais ārsts Edijs Ilziņš.

Lasīt tālāk ...

Aicinām komandā Arhīva pārzini

Dokumenti un medicīniskā informācija ir īpaši aizsargājami un vērtīgi dati, tādēļ aicinām administrācijas komandā rūpīgu un disciplinētu kolēģi, kas gādās par mediķiem un administrācijai tik svarīgo dokumentu arhivēšanas funkciju.

Lasīt tālāk ...