phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

Traumpunktsphone632 23350

 

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Laboratorijas izmeklējumu pieejamība Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā

slimnica

SIA "Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas" moderni aprīkotajā laboratorijā Ventspilī kopumā dienā izmeklē līdz 200 cilvēku un veic virs 1000 testiem, savukārt Talsu slimnīcā dienā tiek izmeklēti ap 60 cilvēkiem veicot ap 250 testiem dienā, gan slimnīcas, gan ambulatorajiem pacientiem, nodrošinot ātru apkalpošanu bez garām rindām.

Lasīt tālāk ...

Atgādināsim bērniem piesardzību vasarā!

slimnica

Lai gan vasara jau pusē un laika apstākļi mūs nelutina, tomēr atgādināsim piesardzību mūsu bērniem! Vasaras laikā iespējams sastapties ar dažādiem riskiem, par kuriem ikdienā nerunājam līdz brīdim, kad negadījums jau ir noticis.

Lasīt tālāk ...

Atjaunota fizikālās terapijas pakalpojumu pieejamība Talsu slimnīcā

slimnica

Ar 2017. gada 17.jūliju, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē uzsāk darbu fizikālās terapijas kabinets.

Lasīt tālāk ...

Atvadas no ilggadēja kolēģa

slimnica

Vasaras vēsās brīzes paņēmušas vējiem līdzi mīlošu tēvu, vīru, draugu, ilggadēju darba kolēģi Dr. Pēteri Bumbieri. Ar skumjām acīs, izsakām visdziļāko līdzjūtību Pētera ģimenei, tuviniekiem un draugiem, kas ik dienas bijuši kopā ar viņu!

Lasīt tālāk ...

Ģimenes ārstu streika laikā medicīniskā palīdzība vai konsultācija tiks sniegta visiem iedzīvotājiem, kam tā ir nepieciešama!

slimnica

Ģimenes ārstiem līdz šim nav izdevies panākt vienošanos ar Veselības ministriju, tādēļ streiks notiks, sākot ar 3.jūliju plkst.12:00 līdz brīdim, kad spēs vienoties par iesniegto prasību izpildi.

Lasīt tālāk ...

Papildināts valsts kompensējamo zāļu klāsts un mazinātas zāļu cenas

slimnica

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no 2017. gada 1. jūlija valsts kompensējamo zāļu saraksts būs papildināts ar 29 medikamentiem un 36 medicīniskajām ierīcēm.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2017.gada jūlijā

slimnica

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, kas palīdz sagatavoties mazuļa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Sakarā ar ģimenes ārstu streiku, aicina sekot līdzi informācijai medijos

slimnica

Sakarā ar ģimenes ārstu streiku, aicina sekot līdzi informācijai medijos un laikus sazināties ar ģimenes ārstiem par iespējamā streika ietekmi uz pacientu pieņemšanu.

Lasīt tālāk ...