phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Vakcinācija Ventspilī – ar Pfizer pēc pieraksta, ar Janssen pēc dzīvās rindas principa

Pieraksties vakcinācijai vai dodies vakcinēties pēc dzīvās rindas principa – zemāk redzami tuvākie datumi. Pēc pieraksta aicinām ierasties noteiktajā laikā, lai nodrošinātu vienmērīgu vakcinācijas plūsmu.

Lasīt tālāk ...

Dodies vakcinēties Talsos – reģistrējies uz 27.septembri vai 2.oktobri

Piesakies vakcinācijai Talsos, Stendes ielā 1. Vakcinācija ar Pfizer vakcīnu – ar iepriekšēju reģistrāciju manavakcina.lv vai zvanot 8989.

Lasīt tālāk ...

Aktuālā informācija iedzīvotājiem par COVID-19

SIA“Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 27.septembri ar COVID-19 infekciju ārstējas 11 pacienti. Pēdējā diennaktī iestājies 1 pacients, neviens pacients nav izrakstījies. No 2020. gada 10.septembra līdz šī gada 27.septembrim kopumā Ventspils slimnīcā ar COVID-19 saslimšanu ir ārstējies 571 pacients.

Lasīt tālāk ...

Kurzemes Acu centra komandai pievienojas Dr.Aija Balode – pieraksties!

Kurzemes Acu centra komandai pievienojusies Dr. Aija Balode, kura pacientus pieņems Kuldīgā, Talsos un Liepājā, bet Ventspilī veiks operācijas un darbosies Uzņemšanas nodaļā.

Lasīt tālāk ...

Aicinām komandā Psihoemocionālā atbalsta projekta koordinatoru

Uzsākot realizēt projektu medicīniskā personāla psihoemocionālā atbalsta sniegšanai pandēmijas negatīvās ietekmes mazināšanai un darbinieku labbūtības veicināšanai, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina darbā projekta koordinatoru.

Lasīt tālāk ...

Ventspilī atsāk Covid-19 pacientu uzņemšanu, atjaunojot Covid nodaļu

Turpinoties saslimstības ar Covid-19 pieaugumam, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī šodien tiek atsākta Covid-19 pacientu uzņemšana, pēc pārtraukuma atverot Covid nodaļu.

Lasīt tālāk ...

Dodies vakcinēties Ventspilī – pieraksties vai arī noteiktajos laikos bez iepriekšēja pieraksta

Pieraksties vakcinācijai vai dodies vakcinēties pēc dzīvās rindas principa – zemāk redzami tuvākie datumi. Vakcinācija tiek veikta ar Pfizer vakcīnu.

Lasīt tālāk ...

Dodies vakcinēties Talsos – reģistrējies uz 21. vai 23. septembri

Piesakies vakcinācijai Talsos, Stendes ielā 1. Vakcinācija ar Pfizer vakcīnu – ar iepriekšēju reģistrāciju manavakcina.lv vai zvanot 8989.

Lasīt tālāk ...