phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

Traumpunktsphone632 23350

 

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ārstu speciālistu piesaistei gaida valsts rīcību

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ar Ventspils pašvaldības atbalstu jau daudzus gadus neatlaidīgi strādā, lai piesaistītu jaunus speciālistus. Rezultāti neizpaliek, tomēr atsevišķi speciālisti joprojām trūkst. Arī no valsts puses līdz šim nav bijusi nekāda rīcība, lai situāciju reģionos uzlabotu.

Lasīt tālāk ...

Sestdien notiks sestais mazuļu salidojums „Esmu dzimis Ventspilī!”

slimnica

Sestdien, 27.maijā plkst. 11:00, par godu Pasaules bērnu dienai, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā notiks mazuļu salidojums „Esmu dzimis Ventspilī”. Pasākums norisināsies pie SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” galvenās ieejas Vasarnīcu ielā, zālāja zonā.

Lasīt tālāk ...

Ieskats Baltijas-Baltkrievu Kolorektālās ķirurģijas konferencē

slimnica

Tradicionāli jau astoto gadu notiek Baltijas-Baltkrievu speciālistu tikšanās, lai diskutētu un apspriestu aktuālos jautājumus koloproktoloģijā jeb starpenes, taisnās un resnās zarnas patoloģijas, tai skaitā onkoloģijas, modernai diagnostikai un ārstēšanai. 

Lasīt tālāk ...

Aizvadīta informācijas diena māmiņām

slimnica

Vakardien, 18.maijā, Ventspils Augstskolā noritēja informācijas diena māmiņām, kuras ietvaros tika stāstīts par grūtnieču vingrošanu, Dzemdību nodaļas iespējām, pabalsta iespējām Ventspilī un pirmajiem soļiem bērnudārzā.

Lasīt tālāk ...

Rindu jautājums veselības aprūpē joprojām aktuāls

slimnica

Valsts finansējuma trūkums jau ilgstoši ir galvenais iemesls garajām gaidīšanas rindām uz diagnostikas izmeklējumiem un pie speciālistiem Latvijā. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca savu iespēju robežās aktīvi strādā pie rindu mazināšanas.

Lasīt tālāk ...

RSU rezidente: Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī jaunie speciālisti ir ļoti gaidīti

slimnica

RSU ir sākusi sadarbību ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu rezidentu un jauno ārstu piesaistē. Par saviem iespaidiem darbā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā stāsta RSU rezidente otolaringoloģijas specialitātē Anete Eimane.

Lasīt tālāk ...

Notiks māmiņām veltīta informācijas diena

slimnica

18. maijā plkst. 13.00 Ventspils Augstskolas telpās (B1 auditorija) notiks Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas organizēta informācijas diena māmiņām, kurā varēsiet uzzināt vairāk par grūtnieču vingrošanu, dzemdību nodaļas un bērniņu pabalstu iespējām, kā arī par pirmajiem soļiem bērnudārzā.

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīca sveic Starptautiskajā māsu dienā!

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas administrācija sirsnīgi sveic veselības iestāžu medicīnas māsas Starptautiskajā Māsu dienā! Pateicamies par Jūsu darbu un rūpēm, sirsnību, ik dienas aprūpējot pacientus!

Lasīt tālāk ...