phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils Dzemdību nodaļā marts iesācies ar 3 meitenīšu ierašanos

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā jūtama sieviešu dienas tuvošanās – 1. martā pasaulē nākušas trīs ventspilnieces - Letīcija, Inna un Samanta!

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīcā uzsākta senioru 70+ vakcinācija

SIA ’’Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca’’ Ventspilī šonedēļ tika uzsākta senioru 70+ vakcinācija. Kopumā šonedēļ plānots vakcinēt 56 seniorus.

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīcā iespējams vakcinēties pret pneimokoku infekciju

Pneimokoku infekciju izraisa baktērija (Streptococcus pneumoniae jeb pneimokoks), kas ir viens no izplatītākājiem vidusauss iekaisuma, konjuktivīta, pneimonijas ierosinātājiem. 

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemē vakcinācija operatīvi veikta sociālās aprūpes centros

Piektdien, 19. februārī, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” sekmīgi pabeigusi plānoto vakcināciju 12 Ziemeļkurzemes sociālās aprūpēs centros.

Lasīt tālāk ...

Aktuālā informācija iedzīvotājiem par COVID-19

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 2.martu ar COVID-19 infekciju ārstējas 28 pacienti. Pēdējā diennaktī iestājušies 3 pacienti, neviens pacients nav  izrakstījies. No 2020. gada 10.septembra līdz šī gada 2.martam kopumā Ventspils slimnīcā ar COVID-19 saslimšanu ir ārstējušies 315 pacienti.

Lasīt tālāk ...

Seniori 70+ šobrīd tiek aicināti pieteikties vakcinācijai pret Covid-19 Ventspils slimnīcā

Paralēli reģistrācijai portālā manavakcina.lv, seniori 70+ šobrīd tiek aicināti pieteikties vakcinācijai arī Ventspils slimnīcā*. Šāda iespēja tiek piedāvāta, lai maksimāli operatīvi varētu tikt uzsākta vakcinācija tiklīdz būs pieejamas vakcīnas.

Lasīt tālāk ...

Ziemas peldēšana - veselīgs veids kā stiprināt imunitāti!

Dzīve kustībā ir veselības stūrakmens, un veidi kā to īstenot mūsdienās ir daudz un dažādi. Katrā gadalaikā iespējas sportiskām aktivitātēm atšķiras, ziemā viena no tām ir peldēšana brīvā dabā.

Lasīt tālāk ...

Šonedēļ uzsākta izbraukuma vakcinācija sociālās aprūpes centros

Kopumā divas profesionālas vakcinācijas komandas - viena no Ventspils slimnīcas un viena no Talsu filiāles – dosies uz 13 sociālās aprūpes centriem un iestādēm Ziemeļkurzemē, vakcinējot turpat 700 sociālās aprūpes centru klientus un darbiniekus.

Lasīt tālāk ...