phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Kurzemes acu centrs Ventspils slimnīcā kļūst arvien modernāks

Četru gadu laikā Kurzemes acu centrs ir ievērojami attīstījies, jo ir iegādātas modernas diagnostiskās iekārtas, t.sk. arī par Ventspils pilsētas domes finansējumu, kā arī mērķtiecīgi strādāts, lai piesaistītu kvalificētus speciālistus – operējošus oftalmologus.

Lasīt tālāk ...

Reģistrēti pirmie gripas gadījumi Ventspilī, esiet piesardzīgi un ievērojiet piesardzības pasākumus!

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka Ventspilī reģistrēti pirmie gripas gadījumi, tāpēc aicinām ievērot piesardzības pasākumus un arī veikt vakcināciju pret gripu!

Lasīt tālāk ...

Slimnīcu vadītāji politiķiem zīmē dramatisku ainu veselības aprūpē, ja neturpināsies mediķu algu celšana

Slimnīcu un organizāciju vadītāji 7.decembrī, tiekoties ar 13.Saeimas deputātiem, zīmēja dramatisku ainu veselības aprūpē, ja nākamgad, kā arī 2020. un 2021.gadā netiks turpināta atalgojuma celšana par vidēji 20%.

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca nostiprina sadarbību ar RSU

Saskaņā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) iesniegto pieteikumu par pamatkapitāla ieguldījumu SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” (ZKRS), dalībnieku sapulce, kura sastāv no Ventspils pilsētas domes, Talsu, Mērsraga, Dundagas un Rojas novada domes, pieņēma lēmumu RSU iekļaut dalībnieku sastāvā. 

Lasīt tālāk ...

Aktuālie speciālistu pieņemšanas laiki un izmeklējumi Talsu filiāles slimnīcā

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle informē par aktuālajiem speciālistu pieņemšanas laikiem 2018.gada decembrī.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2018.gada decembrī

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Diagnostikas nodaļas pakalpojumi ZKRS Talsu filiāles slimnīcā

Diagnostika ir viens no atbildīgākajiem ārsta darba posmiem. Diagnozes precizitāti nosaka izmeklēšanas apjoms un kvalitāte, kā arī ārsta kvalifikācija, pieredze un spēja pareizi interpretēt izmeklēšanā iegūtos rezultātus.

Lasīt tālāk ...

Aicinām asins donorus sniegt līdzcilvēkiem lielāko dāvanu – dzīvību!

Tuvojoties svētku laikam, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina aktīvi iesaistīties gan esošos, gan jaunos donorus ziedot asinis līdzcilvēkiem, kuri nonākuši nelaimē un kuriem asins pārliešana var dot cerību izdzīvot.

Lasīt tālāk ...