phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

COVID-19 analīžu veikšanas iespējas Ventspilī

Ņemot vērā iedzīvotāju interesi par COVID-19 testu veikšanas iespējām Ventspilī, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē par aktuālo situāciju pilsētā.

Lasīt tālāk ...

Aktuālā informācija iedzīvotājiem par COVID-19

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 28.oktobri ar COVID-19 infekciju slimnīcā ārstējas pieci pacienti. Kopš 10.septembra kopumā Ventspils slimnīcā ar COVID-19 saslimšanu ir ārstējušies 15 pacienti, no tiem 9 izrakstīti, 5 šobrīd ārstējas Infekciju slimību nodaļā un viens miris.

Lasīt tālāk ...

Uz laiku nebūs pieejami mamogrāfijas un zobu rentgenogrāfijas izmeklējumi Ventspils slimnīcā

Informējam, ka uz noteiktu laiku, sākot ar 26.oktobri, speciālista prombūtnes ietvaros, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī nebūs pieejami izmeklējumi: mamogrāfija un zobu rentgenogrāfija!

Lasīt tālāk ...

Slimnīcā medicīniskā palīdzība pieejama visu diennakti

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāle informē, ka arī šobrīd slimnīcas Uzņemšanas nodaļā pacientiem visu diennakti tiek nodrošināta medicīniskā palīdzība.

Lasīt tālāk ...

Saudzīgāka satikšanās – ūdendzemdības

Grūtniecības laikā topošajām māmiņām ir jāpieņem ne mazums nozīmīgu lēmumu. Viens no būtiskākajiem ir jautājums, kur un kā sagaidīt savu bērniņu. 

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīcā tiek ieviesti papildus drošības pasākumi

Sakarā ar pieaugošo Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaitu Latvijā, SIA ”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī informē par ieviestajiem jauninājumiem un citām aktualitātēm, lai pasargātu darbiniekus un pacientus no iespējamas inficēšanās ar vīrusu.

Lasīt tālāk ...

Profilaktiskās krūts pārbaudes var glābt dzīvību

Oktobris pasaulē tiek atzīmēts kā Krūts veselības mēnesis. Arī SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina sievietes pievērst uzmanību krūšu veselībai un savlaicīgi veikt profilaktiskus izmeklējumus.

Lasīt tālāk ...

Pieejamas Klīniskā psihologa konsultācijas Ventspils slimnīcā

Paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā, informējam, ka Ventspils slimnīcā katru ceturtdienu ir pieejamas ambulatorās konsultācijas pie klīniskās psiholoģes Marinas Sokolas-Nazarenko ar iepriekšēju pierakstu slimnīcas reģistratūrā.

Lasīt tālāk ...