Kustamās mantas izsole

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka mutiskā izsolē ar augšupejošu soli tiek atsavināta sekojoša kustamā manta:

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīca aicina apmeklēt veselības telti

Jau šo sestdien, 8. augustā, Vislatvijas nūjošanas festivāla ietvaros, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, būs iespējams apmeklēt veselības telti Ventspils Piedzīvojumu parkā (Saules ielā 141). Veselības telti bez maksas varēs apmeklēt jebkurš interesents bez iepriekšējas pieteikšanās. 

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīcā sagaidīts šī gada 300. bērniņš

Lai padarītu mazulīšu gaidīšanas laiku dzemdību nodaļā vēl īpašāku, turpinām turpat 10 gadu ilgu tradīciju sveikt nodaļas jaundzimušos ne tikai gada sākumā, bet arī apaļos skaitļos. Šodien devāmies sveikt māmiņu un jaundzimušo meitiņu Agnesi no Kuldīgas.

Lasīt tālāk ...

Kustamās mantas atsavināšana – pārdošana par brīvu cenu

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, vienotais reģistrācijas Nr. 40003246194, juridiskā adrese: Inženieru iela 60, Ventspilī, paziņo, ka pārdod par brīvu cenu kustamo mantu -  7 gab. kases aparātus CHD 5850. Kases aparātu atsavināšanas nosacītā cena par vienu vienību - 100,00 EUR (viens simts euro 00 centi) bez PVN.

Lasīt tālāk ...

Informējam par izmaiņam procedūru kabineta darba laikos

Informējam, ka Ventspils slimnīcas Procedūru kabinets būs slēgts 4. un 7. augustā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Lasīt tālāk ...

Gaidību laikā uzņem bērniņa pirmos foto attēlus Ventspils slimnīcā

Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju inovācijām, topošajām māmiņām ir iespējams ne tikai iemūžināt ierasto 2D vizualizāciju ultrasonogrāfijas (turmpāk tekstā USG) izmeklējumā, bet arī 3D attēlos un 4D video formātā, mazulītim vēl esot mammas vēderā. 

Lasīt tālāk ...

Talsu slimnīcā aprīkots LOR kabinets ar mūsdienīgu iekārtu kompleksu

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles Otolaringologa kabinets ir papildināts un aprīkots ar operatīvai un kvalitatīvai ārstniecībai nepieciešamu modernu aprīkojumu – multifunkcionālu LOR darba vietas komplektu, kurš iegādāts par Talsu novada pašvaldības finansējumu.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem augusta mēnesī

Līdz ar vasaras siltajiem saules stariem, Ziemeļkurzemes reģionālā „Dzemdību un pēcdzemdību periods”  slimnīcā Ventspilī, turpinās lekcijas topošajiem vecākiem. Lekciju ietvaros tiek piedāvātas dažādas tēmas, kuras sniedz praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē.

Lasīt tālāk ...