phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Bērnu speciālisti Ventspils slimnīcā

Lai bērni būtu veseli, augtu stipri un enerģijas pilni mēs varētu saukt virkni ar lietām, kuras būtu vēlams veikt un ievērot katru dienu.

Lasīt tālāk ...

Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 500. bērniņš

Pirmdiena, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvam, iezīmējusies kā vēl viens brīnišķīgs notikums – 2019. gada dzemdību nodaļā 500. dzimušā mazulīša godināšana.

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca turpinās attīstīt uroloģijas nozari

Pieaugot pieprasījumam un domājot par uroloģijas profila attīstību un pieejamību pacientiem, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī turpinās attīstīt uroloģijas nozari, par galveno mērķi izvirzot augstas kvalitātes primāro uroloģisko aprūpi un izmeklēšanu.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2019.gada decembrī

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Transportlīdzekļa atsavināšana - pārdošana

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, vienotais reģistrācijas Nr. 40003246194, juridiskā adrese: Inženieru iela 60, Ventspilī, paziņo, ka pārdod par brīvu cenu sekojošu kustamo mantu: vieglā pasažieru automašīna „HONDA ACCORD”.

Lasīt tālāk ...

Izmaiņas procedūru kabineta darba laikā decembrī

Informējam, ka procedūru kabinets nestrādās 2., 6., 9. un 18. decembrī. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Lasīt tālāk ...

Uzmanību!

Tehnisku iemeslu dēļ Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī no 27. novembra līdz 28. novembrim, var rasties problēmas sazināties ar slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665

Lasīt tālāk ...

Bērnu infektologa konsultācijas

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī novembrī darbu uzsāka sertificēta bērnu infektoloģe un pediatre, Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja Inga Ziemele.

Lasīt tālāk ...