phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Drīzumā notiks informācijas diena par aktualitātēm veselības aprūpē

Trešdien, 23. oktobrī, plkst. 10.00 SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina ikvienu interesentu apmeklēt Informācijas dienu par veselības aprūpi Ventspilī.

Lasīt tālāk ...

Diabēta māsa Ventspilī aicina uz informatīvām apmācībām

Lielākā daļa sabiedrības zina, ka, slimojot ar diabētu, uzturā nedrīkstētu lielot cukuru un saldumus, tomēr diabēta saistība ar ikdienā lietojamajiem produktiem ir daudz plašāka tēma. Līdz ar to speciālista padoms un ieteikumi būtu ļoti nepieciešami tiem, kas saskaras ar šo saslimšanu.

Lasīt tālāk ...

Izmaiņas Talsu filiāles speciālistu darba laikos

Informējam par izmaiņām Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiales speciālistu darba laikos.

Lasīt tālāk ...

Kāpēc izvēlēties kļūt par asins donoru

Aicinām aktīvi iesaistīties gan esošos, gan jaunos donorus ziedot asinis līdzcilvēkiem, kuri nonākuši nelaimē un kuriem asins pārliešana var dot cerību izdzīvot.

Lasīt tālāk ...

Gripas vīruss pamazām mostas. Ko darīt?

Lai gan rudenī saaukstēšanās gadījumi pieaug, arī gripas vīruss lēnām mostas un pievienojas citām saslimšanām, tāpēc vēršam uzmanību, ka piesardzības pasākumu veikšanai ir būtiska nozīme.

Lasīt tālāk ...

Iespējami komunikācijas traucējumi

Informējam, ka apstākļu sakritību dēļ, no 7.-12.oktobrim ir iespējami komunikāciju traucējumi saziņai ar Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspils zvanu centru (saziņa par pierakstu pakalpojumiem; uzziņas).

Lasīt tālāk ...

Uroloģijas profila attīstība Ventspils slimnīcā

Sabiedrībā bieži vien valda uzskats, ka uroloģijas nozare galvenokārt speciālizējas vīriešu reproduktīvo slimību diagnosticēšanā un ārstēšanā, taču urologs nav tikai vīriešu ārsts, bet gan speciālists, kurš ārstē visa veida uroloģiskās saslimšanas abu dzimumu pacientiem.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2019.gada oktobrī

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...