phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Būvvalde apseko Talsu jauno slimnīcu

Ekspluatācijā pieņems Talsu jauno slimnīcu

Piektdien, 5.septembrī Talsu slimnīcas jaunbūvi apsekoja Talsu novada būvvaldes komisija, lai ekspluatācijā pieņemtu jauno ēku.

Talsu jaunās slimnīcas ēkas būvniecība Stendes ielā 1 ir pilnībā pabeigta. Būvuzņēmums SIA „Ostas celtnieks” Talsu novada būvvaldei jau iepriekš bija iesniedzis visu dokumentāciju. Tāpat ir iesniegti visi nepieciešami atzinumi no valsts kontrolējošajām iestādēm. Piektdien Talsu novada būvvaldes komisija izstaigāja ēku, lai pārliecinātos, ka visi padarītie darbi atbilst projektam un ir izpildīti labā kvalitātē. Atzinumu Talsu novada būvvalde sagatavos piecu darba dienu laikā, un pozitīva atzinuma gadījumā ēkas jaunbūve būs oficiāli pieņemta ekspluatācijā.

Šobrīd jaunās slimnīcas ēkā turpinās ārstu kabinetu iekārtošana. Tiek ievietotas jaunās mēbeles, palātās tiek montētas pacientu gultas. Tāpat notiek medicīnisko iekārtu pārvešana. Tostarp nākamnedēļ iecerēts pārvest lielākās diagnostikas iekārtas – rentgena iekārtu un datortomogrāfu.

Jaunajās slimnīcas telpās būs 26 gultas vietas iekšķīgo slimību jeb terapijas nodaļā, 10 gultas ķirurģijai, 3 gultas intensīvajai terapijai, 4 gultas dienas stacionāram, kā arī 3 observācijas gultas steidzamās medicīniskās palīdzības punktā. Tāpat jaunajā slimnīcā būs plaša ambulatorās medicīnas nodaļa ar ģimenes ārstu un speciālistu kabinetiem, kā arī laboratorija un rehabilitācijas nodaļa. Slimnīcā tiks nodrošināti arī diagnostikas pakalpojumi, tai skaitā rentgenogrāfijas izmeklējumi, datortomogrāfija un ultrasonogrāfija. Darbu turpinās arī grūtnieču aprūpes kabinets un hemodialīzes nodaļa.  

Jāatgādina, ka 2009.gadā Talsu slimnīca no lokālas slimnīcas pārtapa par aprūpes slimnīcu ar minimālām ārstēšanas iespējām. Daļa darbinieku tika atlaista. Lai izvairītos no iespējamās Talsu slimnīcas slēgšanas, tika uzsāktas sarunas ar Ventspils domi par abu pilsētu slimnīcu apvienošanu. Veiksmīgo sarunu rezultātā Talsu slimnīca tika apvienota ar Ventspils slimnīcu, kurai bija reģionālās daudzprofilu slimnīcas statuss. Šīs izmaiņas bija nepieciešamas gan darbinieku, gan pacientu dēļ. 2010.gadā nodibināta slimnīcu apvienība – kapitālsabiedrība „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”.

Apvienība saņēma Eiropas Savienības ERAF finansējumu – vienu miljonu latu (1,422 miljonus eiro). Nekavējoties tika uzsākts darbs pie jaunas slimnīcas ēkas būvniecības ieceres Talsos, šī mērķa sasniegšanai piesaistot ES un valsts budžeta līdzekļus. Pateicoties Ventspils pilsētas domes un slimnīcas vadības mērķtiecīgam darbam, no ES struktūrfondiem kopumā izdevās piesaistīt 6,11 miljonus eiro. Līdzfinansējumu piešķīra arī Talsu novada un Rojas novada pašvaldības.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valde par jauno slimnīcu ir patiesi gandarīta. Jo ir svarīgi, lai ne tikai lielpilsētu pacientiem un ārstniecības personālam ir labas stacionāru telpas. Arī Talsu iedzīvotāji ir pelnījuši mūsdienu prasībām atbilstošu ārstniecības iestādi.

 

2014.gada 5.septembrī