phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Seniorus aicina pieteikties dalībai projektā

slimnica

Seniorus aicina pieteikties dalībai projektā

Ventspils pilsētas pašvaldībā šobrīd tiek īstenots projekts „Integrētās aprūpes sistēmas ieviešana Ventspils pilsētā” (INCA). Projekta ietvaros ir izstrādāta elektroniskās datu apmaiņas sistēma un sociālās rehabilitācijas programma arteriālās hipertensijas slimniekiem vecākiem par 65 gadiem.

Kopā ar vadošo partneri Spānijā ir radīta veselības novērošanas sistēma, kurā iesaistās paši seniori, sekojot līdzi savam veselības stāvoklim, laikus pamanot izmaiņas un attālināti par tām ziņojot ārstam. Senioriem būs iespēja, piemēram, noteikt asinsspiediena un pulsa rādītājus, svaru, novērtēt pašsajūtu un ievadīt šos datus speciālā datorsistēmā, savukārt pacientu veselības stāvoklim sekos līdzi SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” ārsti, kuri ieteiks, kā rīkoties dažādās situācijās.

Aprūpes procesā tiek iesaistīti arī mājas aprūpētāji, kas varēs palīdzēt pacientiem veikt novērojumus gadījumos, kad viņi paši to nespēj vai arī pacientiem nav pietiekamas iemaņas darbā ar datoru.

Šobrīd notiek pēdējie sistēmas sagatavošanas darbi, lai varētu uzsākt darbu, taču paralēli tam tiek apzināti hipertensijas pacienti, kas vēlas iesaistīties projektā, un kuriem šāda sistēma varētu novērst situācijas, kad jāsauc ātrā palīdzība un atkārtoti jāārstējas slimnīcā. Seniorus vai mājas aprūpētājus, kuru apgādībā ir hipertensijas pacienti, tiek aicināti pieteikt dalību projektā pa tel. 28458018.

INCA projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Informāciju un Komunikāciju Tehnoloģijas Politikas atbalsta programmas (ICT PSP) ietvaros (Projekta numurs 621006). Projekta realizētājs Ventspilī ir Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Vairāk informācijas par projektu var atrast mājas lapā www.in3ca.eu.