Projekts INCA tiek prezentēts starptautiskā konferencē "ICT 2015"

INCA

No 20. līdz 22. oktobrim Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas pārstāvji piedalījās Eiropas Komisijas organizētā starptautiskā konferencē "ICT 2015" Lisabonā, Portugālē.

Šogad konference pulcēja vairāk kā 6000 dalīnieku.

Konferences ietvaros tika popularizēts projekts „Sociālās un medicīniskās aprūpes integrācija dzīves atvieglošanai” (INCA). Projekta stendā bija iespējams saņemt informāciju par projektu, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

"ICT 2015" ietvaros norisinājās arī tikšanās ar projekta vadošajiem partneriem no Spānijas informāciju un komunikāciju tehnoloģiju uzņēmuma „IDI Eikon” un pārējiem projekta partneriem no Spānijas, Kipras, Horvātijas un Serbijas.

INCA projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Informāciju un Komunikāciju Tehnoloģijas Politikas atbalsta programmas (ICT PSP) ietvaros (Projekta numurs 621006). Projekta realizētājs Ventspilī ir Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Vairāk informācijas par projektu var atrast mājas lapā www.in3ca.eu.