Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Izveidots informatīvs INCA video

INCA

Iedzīvotāju ievērībai, INCA projekta pārstāvji izveidojuši informatīvu video, kurā attēloti INCA projekta mērķi un projektam piesaistīto senioru ieguvumi.

Projekta INCA mērķis ir ieviest pārmaiņas hronisku pacientu aprūpē, efektīvāk izmantojot sociālos un medicīniskos resursus, lai palīdzētu pacientiem viņu ikdienā. Pateicoties video materiālam skaidrāk izprotams INCA aprūpes cikls un sadarbība starp projektam piesaistītajiem speciālistiem. Video iespējams skatīt šeit.

INCA projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Informāciju un Komunikāciju Tehnoloģijas Politikas atbalsta programmas (ICT PSP) ietvaros (Projekta numurs 621006). Projekta realizētājs Ventspilī ir Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Vairāk informācijas par projektu var atrast mājas lapā www.in3ca.eu.