phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Izveidots informatīvs INCA video

INCA

Iedzīvotāju ievērībai, INCA projekta pārstāvji izveidojuši informatīvu video, kurā attēloti INCA projekta mērķi un projektam piesaistīto senioru ieguvumi.

Projekta INCA mērķis ir ieviest pārmaiņas hronisku pacientu aprūpē, efektīvāk izmantojot sociālos un medicīniskos resursus, lai palīdzētu pacientiem viņu ikdienā. Pateicoties video materiālam skaidrāk izprotams INCA aprūpes cikls un sadarbība starp projektam piesaistītajiem speciālistiem. Video iespējams skatīt šeit.

INCA projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Informāciju un Komunikāciju Tehnoloģijas Politikas atbalsta programmas (ICT PSP) ietvaros (Projekta numurs 621006). Projekta realizētājs Ventspilī ir Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Vairāk informācijas par projektu var atrast mājas lapā www.in3ca.eu.