phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Prezentē projekta INCA aktivitātes

INCA

Otrdien, 26. aprīlī, Ventspils Digitālajā centrā notika Ventspils pilsētas sociālā dienesta informācijas diena.

Senioriem projekta Integrētās aprūpes sistēmas ieviešana Ventspils pilsētā (INCA) pārstāvji prezentēja veiktās aktivitātes, sasniegtos rezultātus, kā arī projekta noslēguma pasākumus.

Senioriem bija iespēja uzzināt par to, kā darbojas projektā izstrādātā un aprobētā elektroniskā datu apstrādes un informācijas apmaiņas sistēma, tās integrēšanas iespējām esošajā veselības aprūpes sistēmā, kā arī par šķēršļiem projekta ieviešanas gaitā. Senioru uzmanība tika vērsta arī uz to, ka šādas integrētas aprūpes sistēmas ieviešana ir Eiropas veselības un sociālās aprūpes sistēmas nākotnes attīstības virziens.

Projekta mērķis ir uzsākt integrēto sociālās un sanitārās aprūpes e-pakalpojumu saziņas aprūpes tīklu ieviešanu. Šis ir pirmais mēģinājums Latvijā apvienot sociālo un medicīnisko aprūpi vienā aprūpes sistēmā.

Projekta noslēguma fāzē tiks organizēti informatīvi semināri par veselības profilakses pasākumiem mājas apstākļos. Informācijai par semināru norisi interesenti aicināti sekot līdzi plašsaziņas līdzekļos.

INCA projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Informāciju un Komunikāciju Tehnoloģijas Politikas atbalsta programmas (ICT PSP) ietvaros (Projekta numurs 621006). Projekta realizētājs Ventspilī ir Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Vairāk informācijas par projektu var atrast mājas lapā www.in3ca.eu.