Notiks projekta INCA informatīvais seminārs

INCA

Piektdien, 27. aprīlī, plkst. 15:00 Ventspils Digitālajā centrā notiks Ventspils pilsētas sociālā dienesta un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas projekta Integrētās aprūpes sistēmas ieviešana Ventspils pilsētā (INCA) informatīvais seminārs.

Seminārā interesenti varēs uzzināt par projekta rezultātiem, bet galvenā uzmanība tiks veltīta veselības profilakses pasākumiem hipertensijas pacientiem mājas apstākļos. Seminārā ar vērtīgiem padomiem dalīsies projekta sociālā māsa Gunta Piusa.

Projekta mērķis ir uzsākt integrēto sociālās un sanitārās aprūpes e-pakalpojumu saziņas aprūpes tīklu ieviešanu. Šis ir pirmais mēģinājums Latvijā apvienot sociālo un medicīnisko aprūpi vienā aprūpes sistēmā. Projektā tika iesaistīti seniori no 65 gadu vecuma ar hipertensijas saslimšanu, kā arī viņu aprūpētāji un ģimenes locekļi.

INCA projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Informāciju un Komunikāciju Tehnoloģijas Politikas atbalsta programmas (ICT PSP) ietvaros (Projekta numurs 621006). Projekta realizētājs Ventspilī ir Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Vairāk informācijas par projektu var atrast mājas lapā www.in3ca.eu.