phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Notiks projekta INCA informatīvais seminārs

INCA

Piektdien, 27. aprīlī, plkst. 15:00 Ventspils Digitālajā centrā notiks Ventspils pilsētas sociālā dienesta un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas projekta Integrētās aprūpes sistēmas ieviešana Ventspils pilsētā (INCA) informatīvais seminārs.

Seminārā interesenti varēs uzzināt par projekta rezultātiem, bet galvenā uzmanība tiks veltīta veselības profilakses pasākumiem hipertensijas pacientiem mājas apstākļos. Seminārā ar vērtīgiem padomiem dalīsies projekta sociālā māsa Gunta Piusa.

Projekta mērķis ir uzsākt integrēto sociālās un sanitārās aprūpes e-pakalpojumu saziņas aprūpes tīklu ieviešanu. Šis ir pirmais mēģinājums Latvijā apvienot sociālo un medicīnisko aprūpi vienā aprūpes sistēmā. Projektā tika iesaistīti seniori no 65 gadu vecuma ar hipertensijas saslimšanu, kā arī viņu aprūpētāji un ģimenes locekļi.

INCA projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Informāciju un Komunikāciju Tehnoloģijas Politikas atbalsta programmas (ICT PSP) ietvaros (Projekta numurs 621006). Projekta realizētājs Ventspilī ir Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Vairāk informācijas par projektu var atrast mājas lapā www.in3ca.eu.