phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

INCA otrā darba grupas tikšanās Zagrebā, Horvātijā

INCA

Piektdien, 20. maijā Zagrebā, Horvātijā norisināsies otrā projekta „Integrētās aprūpes sistēmas ieviešana Ventspils pilsētā” (INCA) darba grupas tikšanās.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens, kam interesē integrētās aprūpes joma.

Pasākums pulcēs INCA projekta partnerus no visas Eiropas, kā arī vadošo partneri IDI EIKON no Spānijas, kas efktīvi veic projekta vadību, nodrošinot aprūpes integrāciju, ņemot vērā klīniskos un sociālos izaicinājumus dažādās Eiropas valstīs.

Projekta INCA partneri strādā ar sirds mazspējas, cukura diabēta, sirds un asinsvadu, arteriālās hipertensijas pacientiem, kā arī pacientiem, kuriem ir garīgas veselības problēmas.

Projekta INCA 5 partneri aktīvi darbojas (Latvijā, Spānijā, Horvātijā un Kiprā) un darba grupas ietvaros būs iespējams saņemt informāciju par projekta INCA rezultātiem, kā arī apmainīties ar pieredzi un idejām integrētās aprūpes jomā.

Interesenti aicināti iepriekš reģistrēties aizpildot formu šeit: Reģistrācija

INCA projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Informāciju un Komunikāciju Tehnoloģijas Politikas atbalsta programmas (ICT PSP) ietvaros (Projekta numurs 621006). Projekta realizētājs Ventspilī ir Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Vairāk informācijas par projektu var atrast mājas lapā www.in3ca.eu.