Tālrunis donoriemphone 636 32092

Apsveicam!

Ventspils slimnīcas vadība otrdien, 23 decembrī svinīgi apbalvo 2008.gada labākos slimnīcas ārstus un darbiniekus. Šāds pasākums notiek pirmo reizi un to plānots ieviest kā ikgadēju tradīciju. (Bildes no pasākuma skatīt sadaļā "Galerijas"). Tostarp titulu “Gada ārsts 2008” ieguva Māris Zirnis, Jurijs Krupnovs, Ģirts Štekerhofs, Ilona Urtāne, Māra Jaunkalne, Juris Krupnovs, Gita Rancāne un Vitālijs Celms.

Par šiem ārstiem visvairāk saņemtas slimnīcas pacientu pateicības, kuras tika apkopotas pirmo reizi.

Savukārt titulam “Gada kolēģis 2008” kandidātus izvirzīja paši slimnīcas nodaļu mediķi un darbinieki. “Gada kolēģis 2008” titulu ieguva slimnīcas galvenā ārsta vietnieks Olafs Ķeņģis, ārste Ingūna Pauzere, dispičere Anita Fišere, feldšere Ilona Zaļepska, fizioterapeite Arnita Birziņa, vecākā laborante Rita Zagorska, laboranteIngrīda Reidzāne, vecmāte Diāna Zaļepska, medicīnas māsas Raisa Malašonoka, Svetlana Meļeškeviča, Rudīte Treija, Marika Tanakova, Baiba Brikmane, Liene Kalka, Iveta Sproģe, Valentīna Afinogenova, Jeļena Smolova, Alla Rudenko unSanta Eihlere, bērnu māsa Laura Sūngaile, saimniecības māsa Skaidrīte Juknevica, māsu palīgi Daina Vilmane, Velta Frīdberga, Ilze Sviķe, Liesma Apfelbauma, Ligita Kozlova, Gunta Vasiļeca, Ineta Jēkabsone, Eva Dermaka un Svetlana Bolgarova, sanitāres Dzintra Strika, Gunta Šorna, Irina Krasehina, Nadežda Voroncova unValda Ņaņčura, veļas mājas darbiniece Gundega Krūmiņa, uzkopšanas dienesta darbiniece Agra Lapire, kā arī autovadītājs Fēlikss Miezis.

Sirsnīgi sveicam savus labākos darbiniekus!

Ventspils slimnīcas kolektīva vārdā,
administrācija