Tālrunis donoriemphone 636 32092

Apbalvo slimnīcas Bērnu nodaļai piedāvāto dizaina elementu autorus

Apsveicam!

Ventspils slimnīca piektdien, 31. oktobrī Ventspils bibliotēkā svinīgi atklāja bērnu zīmējumu izstādi un apbalvoja labāko darbu autorus. Pasākums notika Ventspils slimnīcas rīkotā konkursa ietvaros, kurā Ventspils Mākslas skolas audzēkņi veidoja atjaunojamās slimnīcas Bērnu nodaļas telpu dizaina elementus.

Konkursā kopumā bija iesniegti vairāk nekā 40 zīmējumi, ko radījuši 36 audzēkņi. Par darbiņiem balsoja gan Ventspils slimnīcas mazie pacienti un Ventspils Bērnu bibliotēkas apmeklētāji, gan arī žūrija, kuras sastāvā bija slimnīcas, mākslas skolas un bērnu bibliotēkas pārstāvji.

No visiem zīmējumiem tika izraudzīti 10 interesantākie darbi, kuros uzzīmētie dzīvnieciņi būs attēloti slimnīcas Bērnu nodaļas telpās un palātās kā dizaina elementi.

Interesantāko 10 darbu autori saņems slimnīcas dāvinātos zīmēšanas piederumus un saldumus. Konkursa laureāti ir Viktorija Andrejeva, Elīza Liepājniece (2 darbi), Egija Pūre, Sintija Zālīte, Annija  Minalgo, Paula Pūpola, Agate Razgaite, Anastasija Aleksejeva un Elza Brauna. Tāpat visi konkursa dalībnieki saņems diplomus.

Ventspils slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece uzsver, ka ir svarīgi, lai mazie pacienti slimnīcā jūtas pēc iespējas labāk un mājīgāk, lai varētu ātrāk atveseļoties. Mākslas skolas audzēkņu radītie tēli atdzīvinās bērnu nodaļas telpas un palātas un ļaus bērniem atrasties viņiem atbilstošākā vidē.

Ventspils Mākslas skolas direktore Sandra Jaunbelzēja informē, ka bērni šajā projektā ir iesaistījušies ar lielu interesi un aizrautību, jo viņiem patīk piedalīties dažādos konkursiņos un piedāvāt savas idejas, kas vēlāk tiks realizētas dzīvē.

Akcijas idejas autors ir bērnu nodaļas vadītājs dr.Dzintars Marnauza, ko slimnīcas vadība atbalstīja. Slimnīcas vadība ir pateicīga Ventspils Mākslas skolai par lielo atsaucību, kā arī Bērnu bibliotēkai par sadarbību zīmējumu vērtēšanā un izstādes veidošanā.

Bērnu nodaļas rekonstrukcija šobrīd ir Ventspils slimnīcas prioritāte un to iecerēts uzsākt nākamajā gadā, projektam piesaistot valsts, pašvaldības un Eiropas Savienības fondu finansējumu.

Foto: Juris Ģigulis