phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Apbalvo slimnīcas Bērnu nodaļai piedāvāto dizaina elementu autorus

Apsveicam!

 

Ventspils slimnīca piektdien, 31. oktobrī Ventspils bibliotēkā svinīgi atklāja bērnu zīmējumu izstādi un apbalvoja labāko darbu autorus. Pasākums notika Ventspils slimnīcas rīkotā konkursa ietvaros, kurā Ventspils Mākslas skolas audzēkņi veidoja atjaunojamās slimnīcas Bērnu nodaļas telpu dizaina elementus. 

Konkursā kopumā bija iesniegti vairāk nekā 40 zīmējumi, ko radījuši 36 audzēkņi. Par darbiņiem balsoja gan Ventspils slimnīcas mazie pacienti un Ventspils Bērnu bibliotēkas apmeklētāji, gan arī žūrija, kuras sastāvā bija slimnīcas, mākslas skolas un bērnu bibliotēkas pārstāvji.
 
No visiem zīmējumiem tika izraudzīti 10 interesantākie darbi, kuros uzzīmētie dzīvnieciņi būs attēloti slimnīcas Bērnu nodaļas telpās un palātās kā dizaina elementi. 
 
Interesantāko 10 darbu autori saņems slimnīcas dāvinātos zīmēšanas piederumus un saldumus. Konkursa laureāti ir Viktorija Andrejeva, Elīza Liepājniece (2 darbi), Egija Pūre, Sintija Zālīte, Annija  Minalgo, Paula Pūpola, Agate Razgaite, Anastasija Aleksejeva un Elza Brauna. Tāpat visi konkursa dalībnieki saņems diplomus.
 
Ventspils slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece uzsver, ka ir svarīgi, lai mazie pacienti slimnīcā jūtas pēc iespējas labāk un mājīgāk, lai varētu ātrāk atveseļoties. Mākslas skolas audzēkņu radītie tēli atdzīvinās bērnu nodaļas telpas un palātas un ļaus bērniem atrasties viņiem atbilstošākā vidē.
 
Ventspils Mākslas skolas direktore Sandra Jaunbelzēja informē, ka bērni šajā projektā ir iesaistījušies ar lielu interesi un aizrautību, jo viņiem patīk piedalīties dažādos konkursiņos un piedāvāt savas idejas, kas vēlāk tiks realizētas dzīvē.
 
Akcijas idejas autors ir bērnu nodaļas vadītājs dr.Dzintars Marnauza, ko slimnīcas vadība atbalstīja. Slimnīcas vadība ir pateicīga Ventspils Mākslas skolai par lielo atsaucību, kā arī Bērnu bibliotēkai par sadarbību zīmējumu vērtēšanā un izstādes veidošanā.
 
Bērnu nodaļas rekonstrukcija šobrīd ir Ventspils slimnīcas prioritāte un to iecerēts uzsākt nākamajā gadā, projektam piesaistot valsts, pašvaldības un Eiropas Savienības fondu finansējumu.

Foto: Juris Ģigulis