phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcā izveidots Acu kabinets

Ventspils slimnīcā izveidots Acu kabinets

Lai pilnveidotu ambulatoro pakalpojumu klāstu, Ventspils slimnīca izveidojusi jaunu ambulatoro Acu kabinetu, kurā ir iespēja veikt acu diagnostiku, bet pacientus konsultē slimnīcas acu ārsti Aigars Brencēns un Paiman Emadi. Pacienti tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 636 20939. Dr. A.Brencēns pacientus pieņem pirmdienās un piektdienās plkst.16:00 – 18:00, bet dr. P.Emadi otrdienās un piektdienās plkst. 12:00-14:00.

Dr. Aigars Brencēns Ventspils slimnīcā strādā astoņus gadus un ir viens no vadošajiem savas jomas speciālistiem Latvijā, kurš ir pieprasīts ne tikai Ventspilī, bet arī visā Kurzemes reģionā. Šogad A.Brencēns par profesionālo darbību saņēma Ventspils pilsētas domas Balvu. Savukārt dr. Paiman Emadi slimnīcā strādā divus gadus. Abi mediķi savā darbā izmanto jaunākās medicīnas tehnoloģijas un ārstēšanas metodes. 

Jaunais Acu kabinets ir aprīkots ar augstākā līmeņa tehnoloģijām acu slimību diagnosticēšanai un ārstēšanai. Tai skaitā kabinetā izvietota jauniegādāta unikāla “Topcon” firmas iekārta, kas šobrīd ir vismodernākais risinājums pasaules tirgū, jo tajā apvienotas četras iekārtas ar dažādām diagnosticēšanas funkcijām. 

Ar iekārtas palīdzību var noteikt redzes asumu, lai precīzi noteiktu kādas brilles pacientam ir nepieciešamas. Tāpat iekārta veic radzenes izliekuma mērījumus, kas ir svarīgi kontaktlēcu, kā arī intraokulāro lēcu izvēlē, ko pacientam implantē kataraktas operācijas laikā. Tiek nodrošināta bezkontakta acu spiediena mērīšana glaukomas diagnostikai, bet vēl viena iekārtas funkcija izmēra radzenes biezumu, kas dod precīzāku acu spiediena mērījuma rezultātu.

Visi izmeklējumi ir pilnībā automatizēti un tiek izdarīti dažu minūšu laikā, kas būtiski ietaupa laiku gan ārstam, gan pacientam, kuram vairs nav jāpārsēžas pie atsevišķām iekārtām. Jaunā tehnoloģiskā aparatūra iegādāta pateicoties Ventspils pilsētas domes piešķirtajam finansējumam un slimnīcai to piegādāja SIA “Kavita”. Ventspils slimnīca šobrīd ir vienīgā medicīniskā iestāde Baltijas valstīs, kas savā īpašumā ir ieguvusi šo iekārtu. 

Acu kabineta izveides mērķis ir radīt acu diagnostikas un ārstēšanas pakalpojuma pieejamību visiem Ventspils un Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem, ne tikai slimnīcas pacientiem.

Ventspils slimnīca pilnveido ne tikai ambulatoros pakalpojumus, bet paplašina darbību arī acu slimību nodaļā. Ir būtiski palielināts acu operāciju skaits, šobrīd tiek veiktas 80 kataraktas operācijas mēnesī, kā rezultātā uz tām saīsinās pacientu rindas. Acu operāciju skaits Ventspils slimnīcā palielinās ar katru gadu. Ja 2006.gadā tika veiktas 274 acu operācijas, tad pagājušajā gadā – 459, bet šogad acu operāciju skaits būs vēl lielāks. 

2008.gada 14.oktobrī