phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcā atklāj magnētiskās rezonanses iekārtu

Ventspils slimnīcā atklāj magnētiskās rezonanses iekārtu

Ventspils slimnīcā piektdien, 3.oktobrī svinīgi atklāja jaunākās paaudzes kodolmagnētiskās rezonanses iekārtu, kas dos principiāli jaunas diagnostikas iespējas pacientu audu un orgānu vizuālās diagnostikas jomā. Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze pasākumā uzsvēra, ka slimnīcai šī ir īpaša diena, jo ir realizēta ideja par ko slimnīcas vadība sāka domāt jau 2002.gadā, kad sāka strādāt pie jaunā korpusa projekta. “Jau toreiz bija skaidrs, ka šāda tehnoloģija slimnīcai ir nepieciešama.

Līdz ar tās iegādi pacienti ir ieguvuši iespēju veikt jauna veida izmeklējumus, bet ārsti ir ieguvuši iespēju precīzāk diagnosticēt saslimšanas un izvēlēties precīzu ārstēšanu,” atklāšanā sacīja Daudze.

Savukārt Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs pasākumā pastāstīja, ka nesen viņš magnētiskās rezonanses izmeklējumus veica Stokholmā un pauda gandarījumu, ka tagad šis pakalpojums ir pieejams arī Ventspilī. Ventspils slimnīcai Aivars Lembergs novēlēja, lai pacienti uz magnētiskās rezonanses izmeklējumiem tagad brauktu no Stokholmas.

Magnētiskā rezonanse ir jauna augsti informatīva vizuālās diagnostikas metode, kam salīdzinot ar citām diagnostiskas metodēm ir lielāka audu izšķirtspēja un izmeklējumu precizitāte. Ar tās palīdzību iespējams iegūt dažādu orgānu un citu cilvēku organisma struktūru detalizētus attēlus. Pacientu var izmeklēt trīs plaknēs, nemainot viņa stāvokli iekārtā. Magnētiskās rezonanses izmeklējumi ir nesāpīgi un nekaitīgi, jo netiek izmantots rentgenstarojums.

Izmeklējumus pacientiem Ventspils slimnīcā veiks augsti kvalificēti radiologu asistenti, kuri iepriekš izgājuši apmācību un papildinājuši savas zināšanas pie vadošajiem P.Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas radiologiem, kuri arī sniegs slēdzienu par izmeklējuma rezultātiem. Sadarbību starp PSIA „Ventspils slimnīca” un P.Stradiņa universitātes radiologiem nodrošina SIA „DiaMed”. 

Tādejādi Ventspils slimnīcas pacientiem būs pieejams visaugstākās kvalitātes pakalpojums, ko nodrošinās augsta līmeņa iekārta un profesionāļi savā jomā. 

Latvijā uz magnētiskās rezonanses izmeklējumiem pacientiem vairākus mēnešus jāgaida rindās, tādēļ Ventspils slimnīcas sagādātā iespēja veikt šos izmeklējumus ir liels ieguvums ne tikai Ventspils pilsētas un rajona iedzīvotājiem, bet arī pacientiem no visas Kurzemes.

Kopš 1997.gada Ventspils slimnīcā ir izveidota Insulta vienība, kuras uzdevums ir savlaicīgas augsti kvalificētas palīdzības sniegšana insulta pacientiem Ziemeļkurzemē.  magnētiskās rezonanses izmeklēšanas metode ļauj ārstiem īsākā laikā un precīzāk uzstādīt insulta diagnozi, uzsākt specifisku ārstēšanu. 

“Philips” ražotās kodolmagnētiskās rezonanses iekārtu slimnīcai piegādāja SIA “Arbor Medical Korporācija”, jaunā iekārta veikto izmeklējumu ziņā tiek dēvēta par „zelta standartu” un ir līdzvērtīga vadošajās Rīgas slimnīcās izmantotajām kodolmagnētiskās rezonanses iekārtām. 

Iekārtas iegāde tiek realizēta sadarbībā ar līzinga kompāniju “SEB līzings”, kas nodrošina iespēju par iekārtu norēķināties pakāpeniski ilgākā laika posmā. 

Ventspils slimnīca ir daudzprofilu reģionālā slimnīca, kas sniedz medicīniskos pakalpojumus Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem. Slimnīcā ir 259 gultas vietas, vidēji gadā stacionārā tiek ārstēti 10 000 pacienti, bet ambulatoro palīdzību saņem ap 15 000 pacientiem gadā. 

Pacienti magnētiskās rezonanses izmeklējumiem var pierakstīties zvanot pa tālruņiem 636 24665 vai 636 20939. Izmeklējumi tiks veikti pacientiem ar veselības apdrošināšanas polisēm vai par pilnu samaksu. 


2008.gada 3.oktobris