27.maijā Ventspils slimnīcā notiks mazuļu salidojums „Esmu dzimis Ventspilī”

slimnica

Laiks skrien vēja spārniem. Vēl tikai nesen likās, ka Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas veidotais mazuļu salidojums spēris savus pirmos soļus pretī ģimenēm, kas izvēlējās laist savu mazulīti pasaulē tieši Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā, bet nu jau pasākums tūliņ svinēs savu pirmsskolas vecuma ballīti jeb 6 gadus kopā ar Jums.

Turpinot tradīciju, 27.maijā plkst.12:00, ieskandinot Pasaules bērnu dienu, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā notiks pasākums „Esmu dzimis Ventspilī”. Ikviens, kas ir apmeklējis Ventspils dzemdību nodaļu, pie sienām būs pamanījis kolāžas ar mazuļu fotogrāfijām. Arī šogad veidosim kolāžu, tāpēc vēlamies aicināt iesūtīt Ventspilī dzimušo mazuļu fotogrāfijas līdz 25.aprīlim.

Fotogrāfijas aicināti iesūtīt paši fotomodeļi, esošie un bijušie Dzemdību nodaļas darbinieki un slimnīcas vadība. Savu atvasīšu fotogrāfijas var sūtīt gan ventspilnieki un Ventspils novadnieki, gan arī vecāki no Talsiem, Kuldīgas un citām pilsētām un novadiem, kuri savus bērniņus pasaulē laiduši Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā.

Mazuļa bildīti digitālā formātā līdz 25.aprīlim gaidīsim e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , bet tās fotogrāfijas, kuras nav digitālā formātā, var atnest uz dzemdību nodaļu. Lūgums pie bildes pievienot bērna vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un datumu.

Gaidīsim gan to mazuļu fotogrāfijas, kuri dzimuši pēdējo pāris gadu laikā, gan arī senāk dzimušo ventspilnieku bērnības bildes. Tāpat gaidīsim fotogrāfijas, uzņemtas dienā, kad jaundzimušais izrakstīts no dzemdību nodaļas, un vecāki ar mazuli nofotografēti kopā ar nodaļas personālu.

Gaidīsim mazuļu fotogrāfijas un uz tikšanos mazuļu salidojumā stāvlaukumā pie SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” jaunā korpusa Vasarnīcu ielā. Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums norisināsies iekštelpās - slimnīcas konferenču zālē.

11.02.2017.