phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Baltijas-Baltkrievu Kolorektālās ķirurģijas konference

slimnica

Ielūdzam interesentus uz ikgadējo Baltijas-Baltkrievu Kolorektālās ķirurģijas konferenci 2017. gada 19.maijā. Ventspils kultūras centrā (Kuldīgas ielā 18).

Tradicionāli jau astoto gadu notiek šo valstu speciālistu satikšanās, lai diskutētu un apspriestu aktuālos jautājumus koloproktoloģijā jeb starpenes, taisnās un resnās zarnas patoloģijas, tai skaitā onkoloģijas, modernai diagnostikai un ārstēšanai. Šogad konferences norises vieta izvēlēta Latvijas Ziemeļrietumdaļas piejūras pilsēta Ventspils.

Profesionālajā konferencē būs dzirdamas 10 pamatlekcijas un četras diskusijas sadaļas par akūto ķirurģiju, onkoloģiju, aizcietējumiem un proktoloģiju.

Kolēģi aicināti piedalīties arī ar stenda referātiem. Nosūtot autorus un nosaukumu līdz 1.maijam uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit.

Lūgums savu dalību (Vārds Uzvārds, institūcija) apstiprināt elektroniski uz e-pastu līdz 10.maijam: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

21.04.2017.