USG kabinets

(Ventspilī)

Baltijas-Baltkrievu Kolorektālās ķirurģijas konference

slimnica

Ielūdzam interesentus uz ikgadējo Baltijas-Baltkrievu Kolorektālās ķirurģijas konferenci 2017. gada 19.maijā. Ventspils kultūras centrā (Kuldīgas ielā 18).

Tradicionāli jau astoto gadu notiek šo valstu speciālistu satikšanās, lai diskutētu un apspriestu aktuālos jautājumus koloproktoloģijā jeb starpenes, taisnās un resnās zarnas patoloģijas, tai skaitā onkoloģijas, modernai diagnostikai un ārstēšanai. Šogad konferences norises vieta izvēlēta Latvijas Ziemeļrietumdaļas piejūras pilsēta Ventspils.

Profesionālajā konferencē būs dzirdamas 10 pamatlekcijas un četras diskusijas sadaļas par akūto ķirurģiju, onkoloģiju, aizcietējumiem un proktoloģiju.

Kolēģi aicināti piedalīties arī ar stenda referātiem. Nosūtot autorus un nosaukumu līdz 1.maijam uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit.

Lūgums savu dalību (Vārds Uzvārds, institūcija) apstiprināt elektroniski uz e-pastu līdz 10.maijam: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

21.04.2017.