USG kabinets

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

Ventspils dzemdību nodaļa saņem sirsnīgu dāvinājumu no pensionāru biedrības

slimnica

Šodien Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā viesojās pensionāru biedrības „Ventspils Liedags” adītāju-tamborētāju pulciņa „Kamolītis” pārstāves, lai klātienē svinīgi nodotu no sirds darinātus adītus zābaciņus, dzemdību nodaļā dzimušajiem mazuļiem.

Uz svinīgo tikšanos ar Dzemdību nodaļas pārstāvjiem un slimnīcas vadību ieradās četras rokdarbnieces Ritma Stūre, Vija Adama, Alvīne Urbāne, Dzintra Druste un pensionāru biedrības „Ventspils Liedags” vadītāja Marija Kuzmane.

Rokdarbnieces sirsnīgo dāvinājumu pasniedza pagājuša gada maijā, dāvinot dzemdību nodaļai 50 pārus adītu zābaciņu un zeķīšu, bet šogad čakli saadīti jau 93 pāri siltu zābaciņu, kas sasildīs mazuļu pēdiņas pēc lielā notikuma. Dāvinājumam savu mīlestību ieadījušas 18 rokdarbnieces, kas neslēpj savu prieku dāvināt pašu darinātas dāvaniņas. Ventspils slimnīcas kolektīvs ir pateicīgs par šādu iniciatīvu, jo pasniegt jaunajām ģimenēm ar rokām darinātas dāvanas ir neaptverami sirsnīgi un jauki.

Pensionāru biedrības vadītāja dāvinot sāka ar vārdiem: ”Atkal ir pienācis maijs un atkal ir skaista saulaina diena, un pensionāru biedrība „Ventspils Liedags” ir visu sezonu ļoti rūpīgi strādājusi. Tāpat kā pagājušajā gadā, mēs nolēmām, ka mēs darīsim labu darbu savai slimnīcai, savai pilsētai un kam tad, ja ne citam, ja ne mūsu mazuļiem. Mēs esam noadījušas tādu nelielu čupiņu - 93, piedodiet, ne 100, nākamgad varbūt sasniegsim 100, to redzēsim, bet nu tāds interesants cipars adītu zābaciņu sanācis.” smejas Kuzmane un turpinājumā novēlēja: „Šodien mēs ar lielu prieku gribam Jums šos zābaciņus pasniegt! Un tad nu vēlos teikt, viss jau būs, lai tikai mūsu mazulīšiem būtu siltas kājas!”

Tikšanās laikā abpusēji dalījāmies arī pieredzē ar ikdienas darbiem, no slimnīcas puses pastāstot vairāk par dzemdību nodaļu, savukārt no pensionāru biedrības puses, daloties ar ik dienas ieliktajām rūpēm un mīlestību veidojot dažādus darbiņus – adījumi, izšūtas gleznas, apgleznoti stikla darinājumi, tamborējumi un arī darbiņi ar pērlītēm.

Lielu paldies sakām pensionāru biedrības rokdarbniecēm!

11.05.2017.