USG kabinets

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

Ventspils slimnīca sveic Starptautiskajā māsu dienā!

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas administrācija sirsnīgi sveic veselības iestāžu medicīnas māsas Starptautiskajā Māsu dienā! Pateicamies par Jūsu darbu un rūpēm, sirsnību, ik dienas aprūpējot pacientus!

Mazs saules stariņš-šodienai un rītdienai-lai arī,

Mazs sirsnīgs smaidiņš cerībai un ticībai-lai arī,

Mazs saules stariņš dienai šai un lai ir naktij arī,

Tik mazs, bet stariņš spēcinošs,

Lai sirdī drošs un starojošs no saules dienai Tavai!

Katru gadu 12. maijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā Māsu diena. Šis datums izvēlēts par godu māsu profesijas pamatlicējas Florences Naitingeiles dzimšanas gadadienai. Kopumā SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” strādā 205 medicīnas māsas, Ventspilī - 164, bet Talsu filiālē - 41.

12.05.2017.