phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Notiks māmiņām veltīta informācijas diena

slimnica

18. maijā plkst. 13.00 Ventspils Augstskolas telpās (B1 auditorija) notiks Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas organizēta informācijas diena māmiņām, kurā varēsiet uzzināt vairāk par grūtnieču vingrošanu, dzemdību nodaļas un bērniņu pabalstu iespējām, kā arī par pirmajiem soļiem bērnudārzā.

Informācijas diena tiek rīkota māmiņām, kas sagaida mazulīti, kā arī ģimenēm, kurās jau aug bērniņi. Pasākumā par tēmām plašāk pastāstīs Ventspils Poliklīnikas fizioterapeite Darja Ribakova, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vadītājs Sergejs Gurjanovs, kā arī vecmāte Aija Ziemele, Ventspils pilsētas Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste un „Ventspils - Mazulim draudzīga pilsēta” programmas pārstāve Sanita Bergmane un Izglītības pārvaldes pirmsskolas metodiķe Sandra Gūtmane.

Pasākuma laikā aicinām iesaistīties diskusijās ar nozaru speciālistiem, lai uzzinātu tieši Jums interesējošos jautājumus!

Uz tikšanos informācijas dienā Ventspils Augstskolā!

Foto: Monta Blāze-Pētersone

16.05.2017.