USG kabinets

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

Notiks māmiņām veltīta informācijas diena

slimnica

18. maijā plkst. 13.00 Ventspils Augstskolas telpās (B1 auditorija) notiks Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas organizēta informācijas diena māmiņām, kurā varēsiet uzzināt vairāk par grūtnieču vingrošanu, dzemdību nodaļas un bērniņu pabalstu iespējām, kā arī par pirmajiem soļiem bērnudārzā.

Informācijas diena tiek rīkota māmiņām, kas sagaida mazulīti, kā arī ģimenēm, kurās jau aug bērniņi. Pasākumā par tēmām plašāk pastāstīs Ventspils Poliklīnikas fizioterapeite Darja Ribakova, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vadītājs Sergejs Gurjanovs, kā arī vecmāte Aija Ziemele, Ventspils pilsētas Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste un „Ventspils - Mazulim draudzīga pilsēta” programmas pārstāve Sanita Bergmane un Izglītības pārvaldes pirmsskolas metodiķe Sandra Gūtmane.

Pasākuma laikā aicinām iesaistīties diskusijās ar nozaru speciālistiem, lai uzzinātu tieši Jums interesējošos jautājumus!

Uz tikšanos informācijas dienā Ventspils Augstskolā!

Foto: Monta Blāze-Pētersone

16.05.2017.