phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

RSU rezidente: Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī jaunie speciālisti ir ļoti gaidīti

slimnica

RSU ir sākusi sadarbību ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu rezidentu un jauno ārstu piesaistē. Par saviem iespaidiem darbā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā stāsta RSU rezidente otolaringoloģijas specialitātē Anete Eimane.

Kāpēc izvēlējāties studēt rezidentūrā RSU?

Jau pamatstudiju gados man bija jāizvēlas starp universitātēm, taču izvēlējos RSU, jo manās acīs tā bija galvenā un prestižākā medicīnas studiju bāze Latvijā, nekur citur nevarēju iedomāties sevi studējam medicīnu. Rezidentūras studijas sāku LU, taču savā izvēlētajā jomā budžeta vietu bija ļoti maz, tādēļ iestājos maksas rezidentūrā, paralēli noslēdzot līgumu ar reģionālo slimnīcu. Pēc pirmā studija gada tieši RSU radās iespēja un līdz ar to arī man cerība, ka tieši reģionālās slimnīcas līguma dēļ es varētu iegūt budžeta vietu. Rezultātā pārgāju uz RSU rezidentūru un pēc laika ieguvu budžeta vietu tieši reģionālās sadarbības dēļ.

Kādas ir RSU rezidentūras priekšrocības?

Tiek izrādīta akadēmiskā gādība par rezidentu profesionālo izaugsmi. Tiek dota iespēja iegūt vispusīgas zināšanas un sniegts ieskats citu specialitāšu jomās, ko tālāk var izmantot savā labā konkrēti izvēlētajā profesijā.

Kādas priekšrocības ir, strādājot Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī?

Kad biju pieņēmusi lēmumu sadarboties tieši ar šo slimnīcu, tur visi bija ļoti laipni un pretimnākoši. Varēju vadībai zvanīt par jebkuru neskaidrību vai radušos problēmu, nekad neatteica padomu. Arī pašlaik, kad jau esmu budžeta vietas rezidents un regulāri braukāju uz ambulatorajām pieņemšanām Ventspilī.

Kāpēc citiem jaunajiem speciālistiem būtu vērts strādāt šajā slimnīcā?

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī ir viena no tām slimnīcām valstī, kur jaunie speciālisti ir ļoti gaidīti. Tā iespēju robežās dod visu nepieciešamo atbalstu attīstīt sevis pārstāvēto jomu, vienmēr centīsies rast risinājumus tehniskajā ziņā. Domāju, ka kopīgas draudzīgas sadarbības rezultātā spēsim sasniegt ļoti daudz, un to novēlu arī citu specialitāšu ārstiem, sadarbojoties ne tikai ar šo, bet arī citām reģionālajām slimnīcām.

Kāpēc izvēlējāties otolaringoloģiju?

Domājams, sava rakstura dēļ. Vēl līdz studiju pēdējiem gadiem nebiju īsti pārliecināta, kur sevi redzu un kur nonākšu. Paralēli bija doma arī par radiologa specialitāti, bet izvēles brīdī priekšroku devu otolaringoloģijas jomai, kaut arī šis ceļš bija nesalīdzināmi sarežģītāks dotajā brīdī. Man patīk, ka otolaringologa darbība ir daudzpusīga – tā aptver gan ķirurģisko, gan terapeitisko aspektu. Darbs ir ļoti interesants, un man ir prieks, ka spēju palīdzēt cilvēkiem!

Interviju sagatavoja - Rīgas Stradiņu universitāte.

17.05.2017.