phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Žurnāla „Mans Mazais” konkursā nominēta arī Ventspils slimnīcas vecmāte

slimnica

Kā jauka tradīcija turpinās žurnāla „Mans Mazais” organizētais konkurss, kura laikā tika aicinātas ģimenes nominēt vecmātes titulam „Gada vecmāte 2017.”. Šogad konkurss notiek jau trešo gadu un viena no nominantēm ir izvirzīta arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sirsnīgā vecmāte Aija Ziemele.

Konkursā ikviena ģimene var balsot par nominētajām vecmātēm, kas bijušas kopā ar Jums mazulīša sagaidīšanā. Balsot iespējams žurnāla „Mans Mazais” Facebook profilā, kur balsi varat atdot spiežot „like” uz Jūsu izvēlētās vecmātes attēla. Balsot varat šeit.

2016.gadā par „Gada vecmāte 2016.” tika atzīta Ventspils slimnīcas vecmāte Diāna Zaļepska, savukārt titulu „Gada vecmāte 2015.” saņēma vecmāte no Dobeles - Rasma Kaminska.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā savas atvasītes pasaulē laiž ne tikai ventspilnieces un Ventspils novada topošās māmiņas, bet arī māmiņas no Talsiem, Kuldīgas, Rīgas un citām pilsētām un novadiem. Vecmāšu lielākais gandarījums ir atsauksmes un sirsnīgie vārdi no jaunajām ģimenēm, kas dod spēku un pozitīvu garu turpmākajam darbam. Arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas rīkotais Mazuļu salidojums ir iecienīts māmiņu vidū, jo tā ir iespēja ne tikai māmiņām satikt atkārtoti dzemdību nodaļas personālu, bet arī personālam redzēt, kā mazuļi izauguši ņipri un veseli.

07.09.2017.