phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Neiroķirurģijas pakalpojumu pieejamība ZKRS Talsu filiālē

slimnica

Neiroķirurģija ir medicīnas nozare, kas nosaka diagnozes un ārstē galvas un muguras smadzenes, mugurkaulāja un perifēro nervu bojājumu gadījumos.

Neiroķirurgi pacientiem nodrošina ķirurģisku un ne-ķirurģisku neiroloģisko bojājumu uzraudzību, veicot diagnostiskos izmeklējumus. Bieži vien neiroķirurgi slimnīcās konsultē arī neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālistus, neirologus, ģimenes ārstus un citus speciālistus, neiroķirurģisku slimību diagnosticēšanas procesā precīzas diagnozes noteikšanai.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles neiroķirurgs Stefans Rjabcevs ambulatori konsultē pacientus ar šādām saslimšanām:

  • Centrālās un perifērās nervu sistēmas onkoloģiskām saslimšanām - labdabīgie veidojumi, primārie un sekundārie veidojumi, kā arī kontroles pēc operācijām;
  • Galvas traumām un centrālās nervu sistēmas traumu sekām - kontroles un rekomendācijas pēc galvas traumām;
  • Akūtām un hroniskām muguras sāpēm: Starpskriemeļu diska trūcēm kakla, krūšu, jostas daļā, mugurkaula izmaiņām, kas saistīti ar vecumu (spinālā kanāla sašaurinājumiem, skriemeļu dislokācijām), kā arī mugurkaula un muguras smadzeņu traumām un traumu sekām;
  • Iedzimtām un iegūtām centrālās nervu sistēmas asinsvadu patoloģijām - Galvas smadzeņu aneirismām, arteriovenozām malformācijām, asinsvadu stenozēm;
  • Akūtām un hroniskām galvas sāpēm;
  • Perifēro nervu saslimšanām: Karpālo un Kubitālā kanāla sindromu;
  • Iedzimtām un iegūtām cerebrospinālā šķidruma cirkulācijas traucējumiem;
  • Muguras blokādēm.

Konsultācijas vai novērošana pie speciālista ir maksas pakalpojums, kuru nozīmē ģimenes ārsts vai ārsts speciālists, un tām iespējams pieteikties zvanot pa tālruni 632 59997 vai arī piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē.

08.09.2017.