phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atsākusi kataraktas operāciju veikšanu

slimnica

Pēc Acu slimību nodaļas operāciju procesa pilnveides, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atsākusi veikt kataraktas operācijas.

Operāciju procesa pilnveide veikta, lai palielinātu pacientu drošību saskaņā ar Veselības inspekcijas, kā arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas komisijas ieteikumiem pēc pārbaudes saistībā ar konstatētajām komplikācijām pacientiem pēc kataraktas operācijas 14.oktobrī. Veselības inspekcija savā slēdzienā norādījusi, ka kataraktas operāciju process ir veikts atbilstoši Valstī pieņemtajām vadlīnijām un rosinājusi ieviest pāris procesa pilnveidošanas pasākumus, ko slimnīca jau īstenojusi praksē.

Saskaņā ar ieteikumiem 25.novembrī atsākot kataraktas operācijas, tika nodalīta pirms un pēc operācijas apskates telpa, veikti papildus ieraksti procesa dokumentēšanai, pieņemti ne vairāk kā 20 pacienti dienā, palielināts medicīniskā personāla skaits un starpoperāciju laiks, aktualizēta zāļu aprites kārtība, kā arī veikti citi uzlabojumi.

Visiem pacientiem ir veiktas kārtējās pārbaudes pirms un pēc operācijas. Pacienti jūtas labi un ir nozīmēti turpmākai ārstēšanai mājas apstākļos.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā šogad veiktas kopumā jau 922 kataraktas operācijas. Būtiski, ka šogad sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti izdevās piesaistīt kvalificētus speciālistus no Rīgas un papildus valsts finansējumu lielāka skaita kataraktas operāciju veikšanai. Tas ļāvis ievērojami saīsināt gaidīšanas rindas. Ja vēl šā gada sākumā pacientiem rindā uz valsts apmaksātu kataraktas operāciju bija jāgaida trīs gadus, tad šobrīd gaidīšanas laiks samazinājies par 1 gadu.

Pēdējos gados Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca oftalmoloģijas jeb acu slimību ārstēšanas attīstībā izdarījusi ļoti daudz – izveidots Kurzemes acu centrs ar mūsdienīgi aprīkotiem diagnostikas kabinetiem, iegādātas jaunas medicīniskās tehnoloģijas, moderni rekonstruēta operāciju zāle. Bet, protams, pie paveiktā neapstājamies un turpinām strādāt, lai arvien uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un pieejamību.

30.11.2017.