USG kabinets

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Aicinām izvirzīt kandidātus “Gada balva medicīnā 2017.”

slimnica

Jau tradicionāli gada nogalē Latvijas Ārstu biedrība aicina ikvienu piedalīties balsojumā par labākajiem mediķiem.

Gada balva medicīnā tiks pasniegta jau astoto reizi, un balvu pasniegšanas svinīgā ceremonija ir kļuvusi par ilgi gaidītu notikumu gan pacientu, gan mediķu dzīvē.

Gada balva medicīnā 2017 ir iespēja pateikt paldies mūsu profesionālajiem un nesavtīgajiem mediķiem, nobalsot par viņiem, tā sniedzot emocionālu atbalstu par viņu paveikto darbu. Pēdējos gados, kad medicīnas nozarē situācija kļūst arvien sarežģītāka, kad pacientu ārstēšanu ietekmē rindas un kvotas, kad ārstniecības iestādēs trūkst personāla un medicīnā paliek strādāt tikai savas profesijas fanātiķi, viņiem ir nepieciešams uzmundrinājums un atbalsts. Balsošana par labākā mediķa kandidātu nominācijās Gada ārsts, Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits un Gada funkcionālais speciālists turpināsies līdz 2018. gada 14. janvārim.

Iepriekšējā balsojumā par Gada balvu medicīnā piedalījās vairāk kā seši tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Arī šogad ikviens var nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu.

Balsot var Latvijas Ārstu biedrības interneta vietnē www.arstubiedriba.lv un portālā www.arsts.lv līdz 2018. gada 14. janvārim. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi dienā.

Ar Gada balvu medicīnā 2017 tiks godināti Latvijas mediķi 12 dažādās nominācijās. Sabiedrības un arī kolēģu balsojumam izvirzītas nominācijas, kurās tiks noteikts Gada ārsts, Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits un Gada funkcionālais speciālists. Tradicionāli Gada balva medicīnā tiks pasniegta arī nominācijās Gada cilvēks medicīnā, Gada notikums medicīnā, Gada slimnīca, Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka Latvijas Ārstu biedrības ekspertu vērtējums. Savukārt nominācijā Gada docētājs par saviem pedagogiem balso RSU un LU medicīnas studenti.

2013. gadā svinīgā apbalvošanas ceremonijā tika pasniegts tituls „Gada rehabilitācijas speciālists 2013” Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas fizioterapeitei Arnitai Birziņai. Tikmēr Talsu slimnīcas virsārste Brigita Aišpure pasākumā saņēma Zāļu valsts aģentūras speciālbalvu par „Visaugstākajiem profesionālās ētikas standartiem atbilstošu rīcību un nozīmīgu ieguldījumu zāļu blakusparādību ziņošanā”. Svinīgā ceremonijā „Gada balva medicīnā 2015” Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca saņēma godpilno titulu „Gada slimnīca”. Savukārt 2016.gadā žurnāla „Mans Mazais” rīkotajā konkursā, titulu „Gada vecmāte” ieguva Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Diana Zaļepska.

Aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem un balsot!

Informācijas sagatavotājs: Latvijas Ārstu biedrība, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

19.12.2017.