USG kabinets

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Slimnīcas darba laiki Ziemassvētkos un Vecgada vakarā!

slimnica

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka Ziemas saulgriežos, no 24-26.decembrim, un vecgada vakarā, 31.decembrī un 1.janvārī, uzņemšanas nodaļa un traumpunkts strādās ierastajā režīmā, savukārt slimnīcas ambulatorajam blokam būs brīvdiena.

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos slimnīca aicina iedzīvotājus izmantot valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti iespējams saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus.

Bieži brīvdienās un svētku dienās novērota situācija, ka uzņemšanas nodaļā vēršas pacienti ar lūgumiem izrakstīt medikamentiem receptes. SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas tikai tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Tomēr slimnīca atgādina, ka, ja dzīvībai draud briesmas, nekavējoties ir jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Savukārt cilvēkus ar hroniskām saslimšanām mediķi aicina pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl gaišus, sirds siltus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2018.gadu!

22.12.2017.