USG kabinets

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir sagaidīts šī gada pirmais bērniņš

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā katrs dzimušais mazulītis ir īpaši gaidīts un, lai bērniņa pirmos dzīves gadus iekrāsotu raibu jo raibus, šogad katram jaundzimušajam pasniegsim Brāļu Grimmu pasaku grāmatu.

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs vēlējās sveikt gada pirmo dzimušo mazulīti, tāpēc devāmies sveikt Binderu - Čoderu ģimeni ar puisīša piedzimšanu, dāvinot ziedus, siltu sedziņu un labus vēlējumus, kā arī pasaku grāmatu ar 13 iecienītākajām Jākoba un Vilhelma Grimmu pasakām.

Puisītis Binderu - Čoderu ģimenē ir pirmais bērniņš, tādēļ gaidīšanas laiks bijis īpaši gaidīts. Jaunā ģimene stāsta, ka mājās ar nepacietību gaida jau pulks ar sveicējiem.

Puisītis piedzimis 2.janvāra pēcpusdienā, ir vesels un ņiprs. Puisītis sver 3,065 kilogramus un ir 52 cm garš.

Jaunā ģimene vēlas izteikt pateicību Dzemdību nodaļas personālam, kas bijuši kopā ar viņiem šajā nozīmīgajā brīdī. Lielu paldies ģimene teic dzemdību nodaļas ginekologam, dzemdību speciālistam Valdim Kupelim, vecmātei Madarai Grosbahai, neonatoloģei Sarmai Blumbergai un dzemdību nodaļas personālam kopumā par sniegto atbalstu!

Jauno ģimeni devās sveikt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, galvenā ārste – valdes locekle Linda Mičule, valdes loceklis Dainis Gīlis, kā arī Dzemdību un ginekoloģijas bloka vadītājs Sergejs Gurjanovs.

Elvis un Katrīna

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl izturību un veselību jaunajai ģimenei!

Tā kā saule ābeļziedam
Esiet savam bērnam klāt,