USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Talsu slimnīcas personāls papildina zināšanas komunikāciju prasmēs

slimnica

Medicīnas speciālists vienā personā apkopo dažādu nozaru profesionāļus – skolotājs, psihologs, pasniedzējs, kā arī bieži vien ir tev uzticams, jeb tuvs cilvēks, kas sniegs palīdzīgu padomu.

Lai pilnvērtīgi noritētu ārstēšana, medicīnas speciālistiem ir jāatjauno zināšanas ne tikai medicīnā, bet arī komunikāciju prasmēs. Komunikācijas veids katrā situācijā būs citāds, tādēļ ir jāizprot piemērotākās komunikācijas pieejas metodes ārstniecības procesā.

24.janvārī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē viesojās trenere Dace Briede – Zālīte, lai pasniegtu slimnīcas personālam (ārstiem, medicīnas māsām, māsu palīgiem, u.c.) semināru par komunikāciju prasmēm. Dace Briede - Zālīte pēc 17 gadu korporatīvā darba un pārdošanas vadības pieredzes starptautiskos uzņēmumos ir kļuvusi par Londonas Koučinga akadēmijā akreditētu personīgās izaugsmes treneri un pārdošanas efektivitātes konsultanti.

Semināra pirmajā daļā tika skatīti dažādi personību tipi un to mijiedarbības mērķi, lai izprastu, kā labāk atpazīt pacientu uzvedību un reakcijas, kā sagatavoties padomu izteikšanai, pacientu apkalpošanai un sadarbībai.

Savukārt semināra otrā nodarbība tika veidota interaktīva, kuras laikā iegūtās zināšanas mijās ar bagātīgiem pieredzes stāstiem. Semināra dalībnieki veica DISC pshihometriskā testa aizpildīšanu un sava personības tipa noteikšanu, lai veiksmīgāk caur saviem testa rezultātiem izprastu dažādos klientu apkalpošanas scenārijus.

Seminārs deva iespēju slimnīcas personālam caur dažādu situāciju piemēriem, modelēt situāciju iznākumus atkarībā no komunikācijas veida, paskatīties uz dažādiem gadījumiem no malas un pat iejusties pakalpojuma ņēmēja lomā. Šādi praktiskie semināri dod iespēju labāk izprast un saprast pacientus, veidot situācijai piemērotu komunikāciju.

Dace ir SIA „Moresales Latvia” un jauniešu akadēmijas „Pacelt Pasauli” vadītāja. Vairāk par treneri un programmām varat iepazīt apmeklējot lapas: www.paceltpasauli.lv un www.moresales.lv.

26.01.2018.