phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils un Talsu slimnīcā gripas saslimstības pieauguma dēļ ēnot medicīnas speciālistus nevarēs

slimnica

Tuvojoties “Junior Achievement Latvija” organizētajai programmai „Ēnu diena”, arvien vairāk saņemam jautājumus vai ir iespējams ēnot medicīnas speciālistus Ventspils un Talsu slimnīcā.

Informējam, ka gripas saslimstības pieauguma dēļ ir noteikts apmeklētāju ierobežojums nodaļās un tāpēc 14.februārī nevarēs ēnot Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālistus!

Gripa ir akūta, lipīga vīrusu infekcija, kas izplatās gaisa pilienu veidā. Saslimis cilvēks apkārtējos var inficēt klepojot, runājot, šķaudot. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas nodaļās atrodas dažādi pacienti (pacienti ar dažādām traumām un saslimšanām, bērni, kā arī grūtnieces un māmiņas kopā ar jaundzimušajiem mazuļiem) un apmeklētāji, tādēļ piesardzības nolūkos gan pacientu, gan apmeklētāju, gan slimnīcas personāla, gan Jūsu labā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālistus piedāvāsim ēnot aprīlī, kad gripas saslimstības intensitāte būs mazinājusies.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca priecājas par skolēnu izrādīto interesi ēnot medicīnas speciālistus un nākotnes profesiju saistīt ar medicīnu, tādēļ aicinām sekot līdzi slimnīcas publikācijām par iespēju ēnot dažāda profila speciālistus slimnīcā.

06.02.2018.