USG kabinets

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā atklās magnētiskās rezonanses iekārtu

slimnica

23.februārī plkst. 10:00 Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā svinīgi tiks atklāta magnētiskās rezonanses iekārta, kā arī tiks organizētas izglītojošas lekcijas Kurzemes reģiona medicīnas nozaru speciālistiem par magnētiskās rezonanses izmeklējumiem.

Magnētiskās rezonanses izmeklējumi sniedz iespēju padziļināti ielūkoties vēdera, galvas, mugurkaula, kaulu locītavu sistēmā un mīkstajos audos, kas ir būtiski onkoloģisko slimību agrīnai diagnostikai. Kā jaunumu, papildus esošajiem, piedāvājam jaunus magnētiskās rezonanses izmeklējumus - krūšu dziedzeru un videnes orgānu izmeklējumi, angiogrāfija kakla daļai, visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings, apakšžokļa locītavas izmeklējumi.

Iegādātā iekārta sniedz izaugsmes iespējas ne tikai ārstiem speciālistiem, kas ar to strādā, bet arī iedzīvotājiem ir iespēja saņemt precīzākas diagnozes, tādejādi samazinot atveseļošanās laiku. Jaunā iekārta ir pilnībā digitalizēta, ar universālu komplektāciju, kas nodrošina izmeklējumus ar modernākajām izmeklēšanas metodēm – specializētas, ļoti augstas kvalitātes programmas neiroloģijai, kardioloģijai, ķirurģijai, traumatoloģijai, u.c. nozarēm.

Aicinām nozaru medicīnas speciālistus apmeklēt arī pasākuma ietvaros organizētās izglītojošās lekcijas plkst.12:00, slimnīcas 1.stāva konferenču zālē:

• Paula Stradiņa KUS radioloģes diagnostes, neiroradioloģes Dr. Sarmītes Dzelzītes lekcija - “Magnētiskās rezonanses iespējas neiroradioloģijā”;
  • Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas radioloģes diagnostes Dr. Elizabetes Kadakovskas lekcija - “Magnētiskā rezonanse ikdienas praksē – izšķērdība vai darba rīks?”.

Lekcijām iespējams pieteikties līdz 19.februārim, sūtot pieteikumu e-pastā – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

15.02.2018.