phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā atklās magnētiskās rezonanses iekārtu

slimnica

23.februārī plkst. 10:00 Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā svinīgi tiks atklāta magnētiskās rezonanses iekārta, kā arī tiks organizētas izglītojošas lekcijas Kurzemes reģiona medicīnas nozaru speciālistiem par magnētiskās rezonanses izmeklējumiem.

Magnētiskās rezonanses izmeklējumi sniedz iespēju padziļināti ielūkoties vēdera, galvas, mugurkaula, kaulu locītavu sistēmā un mīkstajos audos, kas ir būtiski onkoloģisko slimību agrīnai diagnostikai. Kā jaunumu, papildus esošajiem, piedāvājam jaunus magnētiskās rezonanses izmeklējumus - krūšu dziedzeru un videnes orgānu izmeklējumi, angiogrāfija kakla daļai, visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīnings, apakšžokļa locītavas izmeklējumi.

Iegādātā iekārta sniedz izaugsmes iespējas ne tikai ārstiem speciālistiem, kas ar to strādā, bet arī iedzīvotājiem ir iespēja saņemt precīzākas diagnozes, tādejādi samazinot atveseļošanās laiku. Jaunā iekārta ir pilnībā digitalizēta, ar universālu komplektāciju, kas nodrošina izmeklējumus ar modernākajām izmeklēšanas metodēm – specializētas, ļoti augstas kvalitātes programmas neiroloģijai, kardioloģijai, ķirurģijai, traumatoloģijai, u.c. nozarēm.

Aicinām nozaru medicīnas speciālistus apmeklēt arī pasākuma ietvaros organizētās izglītojošās lekcijas plkst.12:00, slimnīcas 1.stāva konferenču zālē:

  • Paula Stradiņa KUS radioloģes diagnostes, neiroradioloģes Dr. Sarmītes Dzelzītes lekcija - “Magnētiskās rezonanses iespējas neiroradioloģijā”;
  • Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas radioloģes diagnostes Dr. Elizabetes Kadakovskas lekcija - “Magnētiskā rezonanse ikdienas praksē – izšķērdība vai darba rīks?”.

Lekcijām iespējams pieteikties līdz 19.februārim, sūtot pieteikumu e-pastā – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

15.02.2018.